Özgür Uşak Saç Tasarım

E-posta Gönder

  • Bergama, İzmir.

Ekiple Tanışın

Özgür Uşak Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Özgür Uşak Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Özgür Uşak Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

Özgür Uşak Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Özgür Uşak Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Özgür Uşak Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Özgür Uşak Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Özgür Uşak Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Özgür Uşak Saç Tasarım şehir dışında hizmet vermiyor.


Özgür Uşak Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Özgür Uşak Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Özgür Uşak Saç Tasarım Hakkında

Profesyonel ellerde iyi yapılmış bir gelin saçı ve makyajı düğün gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli faktörlerden biridir. Biz Özgür Uşak Saç Tasarım Bergama olarak düğün gününüzde size profesyonel saç ve makyaj hizmeti sunarak, her detayıyla kusursuz bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyerek size güler yüzlü, profesyonel ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Bunun en iyi şekilde yapabilmek için de salonumuzda kullandığımız her ürünün güvenilirliğinden emin oluyor, sektörümüzdeki son yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Düğün hazırlıklarının ne kadar telaşlı olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle salonumuzda size rahat edeceğiniz, samimi bir ortam sunuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyor, hazırlıklarınızda bu bilgiler doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede aynada oluşan son görüntünün, sizin içinize tam olarak sinmesini sağlayabiliyoruz.

Gelin saçınızı hazırlarken yüz hatlarınızı, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve tarzınızı göz önünde bulunduruyor, sizin görüşlerinizle birlikte size en uygun saç modelini uyguluyoruz. Dilerseniz düğün gününüzde sizi bambaşka bir güzelliğe ulaştıracak kesim ve renklendirme işlemleriyle sizi yenilenmiş bir güzelliğe ulaştırıyoruz. İster sade ister gösterişli tarzınız ne olursa olsun, her tarza uygun saç modelini en iyi şekilde hazırlayabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra da kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızın ardından profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızın her aşamasında yüz hatlarınıza uygun bir şekilde hareket etmeye özen gösteriyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek ve kaliteli ürünler kullanıyoruz. Bu sayede kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyorsunuz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Özgür Uşak Saç Tasarım İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Ertuğrul Mah. Mustafa Yazıcı Cad. No:7 Kat/2 (Özçoban Eczanesi Üstü) Bergama, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.