Özgür Uşak Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Bergama, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Özgür Uşak Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Özgür Uşak Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özgür Uşak Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Özgür Uşak Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Özgür Uşak Saç Tasarım Hakkında

Profesyonel ellerde iyi yapılmış bir gelin saçı ve makyajı düğün gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli faktörlerden biridir. Biz Özgür Uşak Saç Tasarım Bergama olarak düğün gününüzde size profesyonel saç ve makyaj hizmeti sunarak, her detayıyla kusursuz bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyerek size güler yüzlü, profesyonel ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Bunun en iyi şekilde yapabilmek için de salonumuzda kullandığımız her ürünün güvenilirliğinden emin oluyor, sektörümüzdeki son yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Düğün hazırlıklarının ne kadar telaşlı olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle salonumuzda size rahat edeceğiniz, samimi bir ortam sunuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyor, hazırlıklarınızda bu bilgiler doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede aynada oluşan son görüntünün, sizin içinize tam olarak sinmesini sağlayabiliyoruz.

Gelin saçınızı hazırlarken yüz hatlarınızı, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve tarzınızı göz önünde bulunduruyor, sizin görüşlerinizle birlikte size en uygun saç modelini uyguluyoruz. Dilerseniz düğün gününüzde sizi bambaşka bir güzelliğe ulaştıracak kesim ve renklendirme işlemleriyle sizi yenilenmiş bir güzelliğe ulaştırıyoruz. İster sade ister gösterişli tarzınız ne olursa olsun, her tarza uygun saç modelini en iyi şekilde hazırlayabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra da kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızın ardından profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızın her aşamasında yüz hatlarınıza uygun bir şekilde hareket etmeye özen gösteriyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek ve kaliteli ürünler kullanıyoruz. Bu sayede kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyorsunuz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Özgür Uşak Saç Tasarım İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Ertuğrul Mah. Mustafa Yazıcı Cad. No:7 Kat/2 (Özçoban Eczanesi Üstü) Bergama, İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.