Orhan & Gizem Kuaför

E-posta Gönder

  • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Orhan & Gizem Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Orhan & Gizem Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Orhan & Gizem Kuaför Sık Sorulan Sorular

Orhan & Gizem Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Orhan & Gizem Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Orhan & Gizem Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Orhan & Gizem Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Orhan & Gizem Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Orhan & Gizem Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Orhan & Gizem Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Orhan & Gizem Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Orhan & Gizem Kuaför Hakkında

Düğünler bir çiftin hayatındaki en önemli dönüm noktalarından biridir ve biz de bunun en iyi şekilde geçirilebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Düğünün iki baş kahramanından bir tanesi olan gelinlerimizi salonumuzda ağırlıyor, onları tam da hayal ettikleri görünümlere kavuşturuyoruz. Peki, bunu nasıl yapıyoruz ve biz kimiz hemen anlatalım.

İzmir’in en güzel bölgelerinde birinde bulunan salonumuz Orhan Gizem Kuaför ile uzun yıllardır sektörde varlık gösteriyoruz. Burada her biri alanında uzman ve işinin ehli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. Hepimiz işimizi severek yapıyor, güler yüzlülük ve misafirperverliği elden bırakmıyoruz. Geniş yelpazede kaliteli bir hizmet vermek için bir kuaförden beklenebilecek hemen her uygulamayı de bünyemizde bulunduruyoruz. Saç kesim ve tasarımından renklendirme ve ombreye, profesyonel makyajdan saç ve cilt bakımlarına, manikürden kaş tasarımına kadar her şey bizimle mümkün.

Gelinlerimize dönecek olursak onlar için ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz günlerinde eksiksiz bir hazırlık süreci yürütüyoruz. Gelinlik modeli, düğün mekanı, konsepti ve kişisel zevklerine göre saç tasarımlarını yaparak başlıyoruz. Doğal görünümlü sadece ama şık bir makyajla da tamamlıyoruz.

Salonumuzda pazartesi günleri hariç haftanın 6 günü çalışıyoruz. Bunu da randevu sistemi ile yapıyoruz çünkü tüm müşterilerimize gereken ilgi ve alakayı göstermek istiyoruz. Özellikle de düğün ve kına gecesi gibi organizasyonlar için bunu çok önemsiyoruz. Gelinlerimize en iyi hizmeti eksiksiz verebilmek için düğüne birkaç hafta kala randevu almalarını istiyoruz ki onlar için gününde hazır olalım ve programımızı buna göre ayarlayalım. Randevuda belirtildiği takdirde gelinin yakınlarını da hazırlıkları için alabiliyoruz.

Orhan ve Gizem Karşıyaka kuaför fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve bize ulaşmak isterseniz tek yapmanız gereken sayfanın sağındaki formu doldurmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.