Oğuz Kuaför

E-posta Gönder

 • Menderes, İzmir.

Ekiple Tanışın

Oğuz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Oğuz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Oğuz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Oğuz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  25

Oğuz Kuaför Hakkında

2013 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışımızla kusursuzu isteyen kadınların hayatına güzellik katıyoruz. Gerek profesyonel ekibimiz, gerek kullandığımız ürünlerle güzelliğinize dair her türlü hizmete kusursuz bir şekilde ulaşabileceğiniz Oğuz Kuaför olarak, şimdi de sizin düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hizmetinizdeyiz.

Aşkla ve özenle yaptığımız kuaförlük mesleğinde bizi tercih eden değerli kadınlardan aldığımız iyi referanslarla beraber ilk günkü heyecanımızla ilerliyoruz. Gerek düzenli olarak katıldığımız eğitimlerle gerek güzellik alanındaki son trendleri yakından takip eden yenilikçi ekibimizle, size her zaman fark yaratan hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Salonumuzda hizmet veren her ekip arkadaşımız alanında eğitim almış, tecrübeli ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle renklendirme, kesim, makyaj ve şekillendirme tekniklerini ustalıkla kullanarak, güzelliğinize dair istediğiniz her türlü işlemi başarılı bir şekilde uyguluyoruz.

Oldukça geniş ve ferah bir salonda hizmet veriyoruz. Bu sayede size sevdiklerinizle beraber hazırlıklarınızı yapabileceğiniz oldukça rahat bir alan sunuyoruz. Düğün gününüzde sizinle beraber tam yirmi beş yakınınızın daha hazırlıklarını gerçekleştirebiliyoruz. Salonumuza adımınızı ilk attığınız andan başlayarak size ve sevdiklerinize güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Salonumuzda kullandığımız her ürünün güvenilirliği ve kalitesi de ortaya çıkardığımız kusursuz sonuçlarda oldukça etkili. Salonumuzda uyguladığımız her türlü işlemde öncelikle saç ve cilt sağlığınızı korumak için olabildiğince kaliteli ve doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Salonumuzda uyguladığımız microblading gibi profesyonel işlemlerde de kullandığımız ekipmanlar ve ürünler konusunda hayli seçici davranarak, doğal görünümlü ve kusursuz sonuçlar elde ediyoruz.

Siz de kendinizi düğün gününüzde göz kamaştıran güzelliğinizle mutluluğa “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Oğuz Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.