Avni Cavidan

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Avni Cavidan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Avni Cavidan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Avni Cavidan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Avni Cavidan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Avni Cavidan Hakkında

Düğün gününüzde güzelliğinizle ışık saçabilmeniz için profesyonel ellerde yapılmış iyi bir saç ve makyaj oldukça önemlidir. Bu nedenle biz No 35 Kuaför Bostanlı olarak gelinlerin bir ömür mutluluğa atacakları ilk adımlarında kusursuz bir güzelliğe kavuşması için onlara her anlamda kaliteli hizmet sunuyoruz.

Her şeyden önce sizin beklentilerinizin ötesine geçmek bizim en büyük amacımız. Bu nedenle öncelikle sizin gelin saçınızdan ve makyajınızdan beklentilerinizi ve isteklerinizi tüm detaylarıyla dinliyoruz. Ardından edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda sizin içinize tam olarak sinecek görüntüye ulaşmak için çalışıyoruz.

Gelin saçınızı hazırlayamaya başlamadan önce yüz şeklinizi ve gelinlik modelinizi iyi bir şekilde analiz ederek, size en uygun saç modelini aklımızda tasarlıyoruz. Salonumuzda saça zarar vermeyecek, olabildiğince doğal içerikli ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Böylece saçınızın doğal ışıltısını koruyarak, saçlarınızda sağlıklı bir görüntü yakalıyoruz. Saç modelinizi hazırlarken en iyi sonucu alabilmek için de son teknoloji ekipmanlar kullanmaya önem veriyoruz. Dilerseniz saçlarınızda birbirinden şık aksesuarlar kullanarak düğününüzde ışıl ışıl bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Saçlarınızı tüm detayları mükemmel bir şekilde hazırladıktan sonra makyaj hazırlıklarınıza başlıyoruz. Makyajınızı yaparken yüz hatlarınıza, saç modelinize ve gelinliğinize uygun bir çalışma yapmaya önem veriyoruz. Öncelikle kaliteli bir baz uygulamasıyla yüzünüzdeki gözeneklerin görünürlüğünü en aza indirgiyoruz. Böylece makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz bir şekilde durmasını sağlıyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek ürünler kullanıyoruz. Bu sayede makyajınızın düğün gününüz boyunca yüzünüzde kusursuz bir şekilde durmasını sağlıyoruz. Dilerseniz microblading ve takma kirpik uygulamalarıyla bakışlarınıza anlam katabiliyoruz.

Siz de No:35 Kuaför’ün profesyonel ekibiyle rüya gibi bir güzelliğe kavuşmak isterseniz, sizi bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve No:35 Kuaför Karşıyaka kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.