Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem Özellikler

Hizmet İçeriği
Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem Sık Sorulan Sorular

Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem şehir dışında hizmet veriyor.


Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem ile 1 hafta önce iletişime geçilmeli.

Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem Hakkında

İzmir’de gelin makyajınızı profesyonel bir makyaj artistine yaptırmak istiyorsanız Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem’de güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz! Her kadının güzelliğini en iyi şekilde yansıtan bir makyaj vardır. Bu makyajı bulmak için önce sizi tanıyoruz sonra da yüzünüze, düğün konseptine ve gelinliğinize göre hareket ediyoruz!

Hayatınızda tekrarı olmayan değerli bir günde makyajınızı bize emanet etmeniz bizim için oldukça önemli. Bize olan güveninizi boşa çıkarmamak için oldukça titiz bir şekilde müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda çalışıyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak için yaptığımız işi hem severek hem de büyük değer vererek yapıyoruz. Bir makyajı başarılı kılan önemli özelliklerden bazıları doğru tekniklerle ve kaliteli ürünlerle yapılmasıdır. Yıllardan beri sahip olduğumuz tecrübe ile birlikte kaliteli ürünleri harmanlayarak güzelliğinizi en doğal haliyle ortaya çıkaracak makyajı tasarlıyoruz.

Ömrünüzde yeni bir sayfa açacağınız keyifli yolculuğunuza başlarken tüm konuklarınızı büyüleyecek bir güzelliğe sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Zaten sahip olduğunuz bu güzelliği de küçük dokunuşlar yaparak daha belirgin hale getiriyoruz. Az önce de belirttiğimiz gibi makyajınızı yaparken pek çok farklı detaya dikkat ediyoruz. Yüz hatlarınız, yıllardan beri kurduğunuz hayaller, göz renginiz, gelinliğiniz ve düğününüzün konsepti… İşte tüm bu detaylar bir araya geldiğinde muhteşem bir görünüm oluşturacak makyajınızı etkileyen unsurlar. Tüm bu detayları en iyi şekilde inceleyip en güzel makyajı bulmamız için düğününüze en az 1 hafta kala bizimle iletişime geçmenizde fayda var. Ayrıca yanınızda 2 veya 3 yakınınız ile daha hizmet verme imkânına sahibiz.

Düğün fotoğraflarınızda yıllara meydan okuyacak modern gelin makyajınız için İzmir gelin makyajı yapan make up artistler arasından Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem’tercih ediyorsanız bize ulaşmak için sayfanın üst kısmındaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    ılaca mah. ardıç sok. no:19 daire.4 kat:2 NARİIDERE İZMİR

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem Yol Haritası

Make Up Artist Gülşen Kertiş Öktem Yorumları (7)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Yeliz

Düğün Tarihi: 06.06.2018


Izmir e fuar için geldiğim zaman gülşen hanım ile tanışmış kendimi onun emin ellerine bırakmıştım mükemmel bir emektardir kendisine tüm işlerinde başarılar diliyorum izmirde ki tek adresim ❤

Eda & Serdar

Düğün Tarihi: 12.05.2019


Düğün.com aracılığı ile Gülsen Kertiş Öktem'le tanışma ve çalışma fırsatımız oldun .kendisinin pozitifliği ile başlayan günümüz çok keyifli geçti.Ben kendisine istediğim makyajı belirttim ve kendisinin tarzı da sadelik ve zarafetten yana olaması neticesinde istediğim sadeliği ve şıklığı yakaladım... devam 

Sevil & Barıs

Düğün Tarihi: 04.05.2019


Gülsen Kertiş Öktem'le kına gecesi ve düğün günü makyajım için çalıştım çok memnun kaldım.Bu telaşın içinde en özel anlarım fotoğraflarda bakınca bir kez daha doğru bir karar verdiğimi anladım geriye bakıp pişman olmak istemiyorsanız kendisiyle mutlaka tanışın derim.

Banu & Tolga

Düğün Tarihi: 06.04.2019


Merhaba Gülsen hanımla uzun bir arayış süreci sonunda tanıştım.Kendisinin makyaj ve saç hizmetinden oldukça memnun kaldım kendisinin işini iyi yamasının yanııra bana yardımcı olaması güler yüzü pozitif enerjisi için teşekkür etmek istedim ve siddetle tavsiye ediyorum.

Ayden & Sayın

Düğün Tarihi: 09.03.2019


Gülsen hanımla düğün makyajı araştırması yaparken tanıştık kendisiyle birebir görüşmemizde aldığım enerji ve güvenle çalıştık verdiğim karardan pişman olmadım. daha sonra da gece makyajında da kendisini çalıştık halende çalışmaya devam ediyorum.

Özden & Tolga

Düğün Tarihi: 10.02.2019


Gülsen hanıma nikahım için makyaj yaptırmıştım kendisine çok teşekkür ederim desteklerin ve güler yüzü için .

Alev & Ahmet

Düğün Tarihi: 09.08.2018


Gülsen hanımla insagram üzerinden iletişim kurdum.Ses tonu ve yaklaşımıyla kendisinden olumlu bir enerji aldım ve almış olduğu eğitimlerde karar vermek de etkili oldu ıstediğim gibi natürel ve şık bir makyaj oldu kendisine teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.