Kuaför Serkan

E-posta Gönder

 • Bayraklı, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Serkan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Serkan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Serkan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Serkan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Serkan Hakkında

Düğün gününüzün yaklaştığı bu dönemlerde kendinizi iyi hissedeceğiniz, güvenilir ve kalitesini ispatlamış bir kuaför arayışına girdiyseniz, Serkan Kuaför olarak sizlere bu süreçte her konuda destek olmak istiyoruz. İzmir’in Bayraklı ilçesinde en mutlu günleriniz için kapılarımızı ardına kadar açıyoruz!

Saç ve makyaj işlemlerine geçmeden önce gelin adayımızla karşılıklı olarak konuşuyor, istek ve beklentilerini öğreniyoruz. Nasıl bir tarza sahip olduğunu, zevklerini, beğenilerini ve bunun gibi kişilik özelliklerini anlıyor, model seçeneklerini buna göre belirliyoruz. Kuaför Serkan olarak amacımız düğününüzde sizi en iyi şekilde yansıtabilmek. Bu yüzden tamamen size uyan bir saç ve makyaj modeli tercihinde bulunmak istiyoruz.

Saçınızı ve makyajınızı belirlerken küçük gibi görünen fakat aslında oldukça önemli olan detayları da göz önünde bulunduruyoruz. Mesela; saç uzunluğunuz, saç yapınız, duvağınız, yüz hatlarınız, gelinliğiniz hatta ve hatta düğün konseptiniz bile oldukça önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Tamamen uyumlu görünmenize dikkat ediyor, düğününüzde göz kamaştırmanızı istiyoruz.

Özellikle düğün tarihinin yaklaştığı dönemlerde gelin adaylarımızın oldukça yoğun olduğunu tahmin ediyoruz. Hafta içi yoğunluğunun olduklarını ya da çalışma ihtimalini de göz önünde bulunduruyor ve hafta sonu kesintisiz bir hizmet veriyoruz. İster Cumartesi iterseniz de Pazar günleri bizi tercih edebilir, imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kuaför Serkan İzmir’de sadece saç için Röfle, ombre, kesim, kaynak, boya, topuz ve bunun gibi daha pek çok işlemi uygun fiyatlarla uygulayabiliyor. Aynı zamanda saç ve makyajın yanı sıra manikür, pedikür ve ağda gibi imkânları da aldığı eğitimler doğrultusunda gelin adaylarıyla buluşturuyor. Güzelliğinizi her detayda ortaya çıkaran Kuaför Serkan, düğününüzde göz alıcı bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor.

Eğer siz de İzmir’deki kuaförlerden farklılaşan hizmet anlayışı ve kalitesiyle gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer alan Kuaför Serkan’ı tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bostanlı, 6349 No:C Soğukkuyu Mahallesi, 1874/16. Sokak, 35540 Bayraklı

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.