Kuaför Hilal

E-posta Gönder

 • Menderes, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Hilal Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Hilal Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Hilal Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Hilal Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Hilal Hakkında

Kuaför Hilal adıyla açtığımız salonumuzda senelerdir aynı kalite ile hizmet veriyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle İzmir Menderes kuaförleri arasında yer alıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve de işinin ehli profesyonellerden oluşan harika bir ekiple çalışıyoruz. “Takdir değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.” sözünü feyz alarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve hep daha iyisi için elimizden geleni yapıyoruz.

Kuaför Hilal olarak bir kuaför salonundan beklenebilecek pek çok hizmeti kaliteli şekilde bünyemizde bulunduruyoruz. Misafirimiz olarak gördüğümüz müşterilerimize eksiksiz ve tam bir hizmet verebilmek için çabalıyoruz. Hem eskiden beri var olan hem de yeni çıkan işlemleri salonumuza getiriyor ve bunları uygulamaya geçiriyoruz. Bu hizmetlerden bazılarını örnek vermek gerekirse; saç tasarımı, türban tasarımı, saç kesimi, dip ve tüm boya, renklendirme, ombre ve sombre, balyaj, röfle, porselen makyaj, saç bakımı, cilt bakımı, manikür ve pedikür, örgü çeşitleri, topuz modelleri ve daha pek çoklarını sayabiliriz. Aynı zamanda özel günler ve kutlamalar için de hizmet veriyoruz. Bu tip organizasyonlara katılırken özenli bir görünüme sahip olmak isteyen hanımefendilerin hazırlıklarını yapıyoruz.

Düğünler başta olmak üzere; söz ve isteme törenleri, nişan merasimi, kına gecesi ve bekarlığa veda partileri gibi tekrarı olmayan özel günlerde ise gelin adaylarımızı salonumuzda ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Onları hazırlarken günlerce ve hatta haftalarca düşünüp hayalini kurdukları görünüme kavuşmaları için gereken her şeyi yapıyoruz. Saç konusunda eğer karar verdikleri belli bir model varsa onu, yoksa da kendi tasarımlarımızdan gelinimize yakışacağını düşündüğümüz modellerden birini yapıyoruz. Profesyonel, kalıcı ve doğal görünümlü bir makyajla da tamamlıyoruz.

İzmir Menderes en iyi kuaförleri arasında seçiminizi yaparken Kuaför Hilal olarak bizi de değerlendiriyorsanız yandaki formu doldurarak bize ulaşıp daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.