Kuaför Ercan

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Ercan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Ercan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Kuaför Ercan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Ercan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Ercan Hakkında

Gelin saçınız ve makyajınız için aklınızda bir fikir ya da model yoksa sakın kaygılanmayın! Kuaför Ercan olarak tecrübe ve bilgilerimizi eksiksiz bir şekilde aktararak tarzınıza uygun modeller belirliyor, düğününüzde göz kamaştırmanızı sağlıyoruz.

Karşıyaka’da faaliyet göstermeye başladığımız ilk andan itibaren salonumuza gelen herkesin memnuniyetini hedefledik. Bunun için de kendimizi hizmet vermeye başladığımızdan beri sürekli geliştiriyor, en yeni trendleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Her talebinizi karşılamak ve beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermek en çok dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor. En mutlu günlerde tercih edilmenin sorumluluğuyla çalışıyor, güveninize layık olmak için her detayın üstünde duruyoruz. Bugüne kadar ağırladığımız gelin adaylarımızın buradan mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağladık. Karşıyaka kuaförleri arasında bizi tercih etmek isteyen bir diğer gelin adayı neden siz olmayasınız?

Son derece kullanışlı bir salon dizayn ederek gelin adaylarımızın konforunu amaçladık. Rahat koltuklarımız, büyük aynalarımız, geniş masalarımız, tüm masalardan görünen bir televizyon, ışıklandırmalarımız ve daha pek çok detay ile salonumuzda tüm isteklerinizi bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda düğün gününüze sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınızı da onlar için ayırdığımız alanlarda ağırlayabiliyoruz. Balkonumuz da bulunduğu için yaz aylarında burada ferahlayabiliyorsunuz. Gün boyunca yaptığımız ikramlarla da günü keyifli bir şekilde tamamlamanızı sağlıyoruz.

Yaz aylarıyla birlikte düğünlerin arttığını ve bizim de yoğun bir tempoyla çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Bu yüzden düğün gününüzden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmeniz çok önemli. İstediğiniz gün için bir planlama ve hazırlık süreci geçirerek imkanlarımızdan eksiksiz bir şekilde yararlanma şansı sunuyoruz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şemikler Mahallesi Erdoğan Akkaya Sokak No:43/1 Daire:1 35560 Yamanlar Köyü/Karşıyaka/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.