Gözde Kuaför

E-posta Gönder

 • Menderes, İzmir.

Ekiple Tanışın

Gözde Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Gözde Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gözde Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gözde Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Gözde Kuaför Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz salonumuz Gözde Kuaför Menderes’te bulunuyor. Burada harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve bir kuaförden beklenebilecek tüm hizmetleri veriyoruz. Saç tasarımı, kesim, boya, ombre, perma, profesyonel makyaj, manikür pedikür, kişisel bakım ve bezeri.

Tüm bunlar haricinde özel gün ve organizasyonlar için de hizmet veriyoruz. Düğünler ve kına geceleri başta olmak üzere; nişan ve söz merasimleri, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları, kız isteme törenleri, özel davetler, kutlamalar ve etkinliklere katılacak olan hanımefendileri en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Tabii ki özel günlerin en büyüğü ve heyecanlısı düğünlerdir, biz de gelinlerimizin içerisinde bulunduğu bu eşi benzeri olmaz heyecana ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Onları salonda en iyi şekilde ağırlayarak tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılıyor, stressiz bir ortamda hazırlanabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. En büyük güne dair fikirlerinde oluşturdukları görüntüyü tam da hayal ettikleri gibi onlara sunuyoruz. Düğün konsepti, mekanı, mevsim ve gelinlik modeli gibi detaylara dikkat ederek saç ve makyaj tasarımlarımızı yapıyoruz.

Gelinimizin istediği her modeli başarıyla uygulayabiliriz ve aklında hazır bir model varsa onu aynı şekilde yapabiliriz. Eğer kararını verememişse ona tecrübelerimizden faydalanarak önerilerde bulunuyor, kendi tasarımlarımızdan en çok sevilenleri sunuyoruz. Saç tasarımından sonra son noktayı koymak ve kusursuz nihai görünümü elde etmek için makyaja geçiyoruz. Kaliteli markaların en iyi ürünlerini kullanıyor, yılın modası doğal tonlarla kendi ten rengine uyacak renkleri seçerek profesyonel makyajını yapıyoruz. Hem doğal görünmesi hem de tüm gün bozulmadan kalıcı olması için gerekenleri de eksiksiz uyguluyoruz.

İzmir Menderes Gözde Kuaför olarak en mutlu gününüzde sizinle olmayı ve hayallerinizdeki saç ve makyajı yapmayı çok isteriz. Kendinizi emin ellere emanet etmek için yandaki formu doldurup bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cüneytbey, Cüneyt Bey Sk. No:18/C, 35470 Menderes/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.