Fulllight

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Fulllight Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Fulllight Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Fulllight Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fulllight Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, El / Ayak masaj

Fulllight Hakkında

İzmir’in nezih yerlerinden biri olan Bostanlı’da Fulllight adıyla güzellik, beslenme, diyet ve kuaför alanlarında hizmet veriyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza, güler yüzlü yaklaşımımızı ve hijyen kurallarını önceliğimiz olarak gördüğümüz iş anlayışımızı da ekleyerek yıllardır güven temeline dayanan çalışmalar sürdürüyoruz.

Peki biz kimiz ve neler yapıyoruz?
Uzman Estetisyen ve aynı zamanda Usta Öğretici olan Zehra Yazılıkaya tarafından 2001 yılında kurulan Fulya Güzellik Salonu isimli işletmemiz sonrasında isim değişikliğine giderek Fulllight adını almış bulunuyoruz. Günümüzde varlığımızı bu yeni ismimizle sürdürmekteyiz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve standart güzellik salonlarının dışında bir hizmet anlayışı benimsiyoruz. Doğal güzelliğinizi bozmayacak şekilde evrensel olarak tercih edilen çözümlerle size yardımcı oluyoruz. Bünyemizde hizmet veren ve diğer kurucumuz olan Diyetisyen Fulya Yazılıkaya Zeytinoğlu ise 1986 yılında Ankara’da doğmuştur. Üniversite öncesi eğitimini Karşıyaka’da tamamlayan Fulya Hanım, eğitim için önce Afyon Kocatepe’de Gıda Teknolojisi Bölümü’nü ardından İstanbul Haliç Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyatetik bölümünü bitirerek mezun olmuştur. Sektördeki iş deneyimleri ise okurken hizmet verdiği Bakırköy Prof. Dr. Mashar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Medical Park Bahçelievler Hastanesi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Okmeydanı Memorial Hastanesinde intörn diyetisyen olarak görevler alarak kendini zaman içerisinde epey geliştirerek çeşitli deneyimler kazanmıştır. Günümüzde Zehra Hanım gibi Fulllight Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’nda hizmetlerine başarıyla devam ediyor.

Bizimle ilgili ayrıntılı bilgi almak, hizmet içeriklerimizi öğrenmek ve detaylı olarak fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Fulllight Güzellik Merkezi’ne ait iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan bilgi formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

 • Adres:

  S. Cengiz Topel Cad. No:16 Daire: 3 Bostanlı - Karşıyaka/İZMİR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Fulllight Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.