Elit Kuaför Karşıyaka

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Elit Kuaför Karşıyaka Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Elit Kuaför Karşıyaka Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elit Kuaför Karşıyaka Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elit Kuaför Karşıyaka Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Elit Kuaför Karşıyaka Hakkında

1998 yılından beri hizmet verdiğimiz Elit Kuaför Karşıyaka’da bugüne kadar çok sayıda gelini yaşamlarının en özel anlarına hazırlamanın tarifsiz mutluluğu içerisindeyiz. Daima en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyor ve sizi hijyenik koşulların sağlandığı ortamımızda ağırlıyoruz. Siz de diğer gelinlerimiz gibi rüyalarınızı gerçeğe dönüştürmek isterseniz Elit Kuaför’de sizi beklediğimizi bilmelisiniz.

Profesyonel olarak çalışan ve işinde uzmanlaşmış 3 kişilik bir ekipten oluşuyoruz. Gelin saçı ve makyajı tasarımlarımızın yanı sıra saç kesimi, renklendirme ve kişisel bakım hizmetleri de sunarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Hizmet hayatına giriş yaptığımız günden itibaren önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olduğu için düğün hazırlıklarınıza kuaför salonumuz dışında da büyük bir keyifle eşlik ediyoruz. Evinizde, otelde ya da düğün mekanınızda saç ile makyaj hazırlıklarınızı yaparak size kolaylık sağlıyoruz. Üstelik sağladığımız avantajların bunlarla sınırlı kaldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aynı zamanda düğün günü sizinle birlikte yakınınız olan 10 kişiyi daha sizinle birlikte hazırlayabiliyoruz.

Düğünden önce sizinle mutlaka görüşerek hem düğün gününüzün hazırlık planını yapıyor hem de nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Yaptığımız birbirinden özel çalışmalardan da tarzınıza yakın olanları sizinle paylaşarak hizmet kalitemize dair fikir edinmenizi sağlıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj uygulamalarını başarıyla yaptığımız kuaför salonumuzda siz de bizden beklentilerinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Moda olan trendleri yakından takip etmemizin yanı sıra aynı zamanda dünyaca ünlü markaların da en kaliteli ürünlerini kullanarak kalıcılığı ve kalitesi yüksek bir hizmet sunuyoruz.

Siz de Karşıyaka kuaförleri arasında yer aldığımız yerimizde rüyalarınızı süsleyen gelin olmak isterseniz bizimle yakından tanışmak ve fiyatlarımızı detaylı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.