Duygu İnce Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Duygu İnce Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Duygu İnce Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Duygu İnce Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Duygu İnce Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Duygu İnce Güzellik Salonu Hakkında

Mükemmel bir gelinlik seçtiniz! Peki, saçınız ve makyajınız nasıl olacak hiç düşündünüz mü? Düşünmenize hiç mi hiç gerek yok. Duygu İnce Güzellik Salonu olarak bunu sizin yerinize biz düşünelim! Salonumuza gelin, size en uygun gelin saçını ve makyajını birlikte belirleyelim.

Sektöre girdiğimiz ilk andan itibaren kendimizi sürekli geliştirmenin yollarını arıyoruz. Önce ustalık sonra da uzmanlığa adım attığımız bu yolda memnuniyet odaklı hizmetlerimiz ile Bornova’daki kuaförlerden farklılaşıyoruz. Yenilikçi anlayışımız sayesinde en trendleri, en çok tercih edilen saç ve makyaj modellerini salonumuzda bulabiliyorsunuz. Hem düşlerinize hitap edebiliyor hem de deneyimlerimizi kullanarak çeşitli önerilerde bulunabiliyoruz.

Düğününüz, hayatınızın belki de en önemli günü! Bugüne hazırlanmak için bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyor, bu sorumluluğun altından başarıyla kalkmak için titizlikle çalışıyoruz. Gelin saçı ve makyajının oldukça önemli olduğunu ve özveriyle çalışılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden gerekirse bütün günümüzü buna ayırıyor, gelin adaylarımızın buradan mutlu ve içleri rahat bir şekilde ayrılmalarını amaçlıyoruz. Her aşamada beğeni ve memnuniyetiniz ile ilerliyor, günün sonunda hayal ettiğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Saçınızla uyumlu bir makyaj isteyeceğiniz biliyoruz. Ancak biz Duygu İnce Güzellik Salonu olarak sadece saç ve makyaj arasındaki uyuma bakmıyoruz. Güzelliğin tamamında, mükemmelliğin ise detaylarda saklı olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden size en uygun saç ve makyajı belirleyebilmek için yüz hatlarınıza, vücut yapınıza, gelinliğinize, duvağınıza hatta ve hatta düğün konseptinize bile dikkat ediyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız dışında birçok imkânı da sunabiliyoruz. Kesim, manikür, pedikür, sir, boya, kaş, bıyık, röfle, balyaj, maşa ve fön gibi işlemleri uzman kadromuz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Bir güzellik salonu olarak tüm çabamız; güzelliğinizi ortaya çıkarmak!

Düğününüze Duygu İnce Güzellik Salonu ile hazırlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu mutlu gününüzde bizim de bir payımız olsun istiyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.