Diva Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Diva Kuaför Hakkında

Yaşamınızın en özel anlarından biri olan düğününüz için her ayrıntıyla tek tek ilgilendiğinizi ve titiz şekilde planlar yaptığınızı biliyoruz. İzmir’de hizmet verdiğimiz Diva Kuaför’de uzun yıllardan beri çok sayıda gelin adayına saç ve makyaj tasarımı konularında yardımcı oluyor ve istedikleri görünüme kavuşmalarına yardımcı oluyoruz.

İşinde uzman, güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. İşimizi seviyor ve yaptığımız çalışmalarda önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyoruz. İhtiyaçlarınızı doğru analiz ederek size uygun çözümlerle karşınıza çıkıyoruz. Düğün konseptinizi, gelinlik modelinizi ve tarzınızı göz önünde bulundurarak her gelinimizle farklı bir çalışma yapıyoruz.

Güzellik sektöründe moda olan trendleri yakından takip ediyor ve isteğinize bağlı olarak uyguluyoruz. Sıkı topuzlar, ensede serbest stil örgülü modeller, su dalgaları, maşa yapılmış kıvırcık saçlar yapıyoruz. Farklı toplama şekilleriyle de istenilen şekli kolayca veriyoruz.

Makyaj kısmına geldiğimizde ise öncelikle kaliteli malzemeler kullandığımızı bilmelisiniz. Cilt yapınıza ve ten renginize en uygun ürünleri seçerek başarıyla uyguluyoruz. Göz yapınıza uygun şekilde bir far ve kalem çekme işlemi yapıyoruz. Kaşlarınızı belirginleştiriyor ve gerekli görürsek şekil veriyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak ama aynı zamanda da doğal görünmenizi sağlayacak bir makyaj yapıyoruz. Ancak dilerseniz koyu tonları veya abartı görünümleri de isteğiniz doğrultusunda yapabiliriz. Işıltılı görünmenizi sağlamak için aydınlatıcı kullanıyoruz. Dudaklarınızı ve elmacık kemiklerinizi belirginleştirerek etkileyici görünmenizi sağlıyoruz. Makyajınız bittikten sonra ise makyaj sabitleyici sprey sıkarak yapılan işlemlerin uzun süre yüzünüzde bozulmadan durmasına imkan tanıyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri arasında yer alan salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi duymak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Sahilevleri, Engin Sk. No:14, 35320 Narlıdere/İzmir, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Diva Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.