Gelin Saçı ve Makyajı İzmir

Cadde Kuaför

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Cadde Kuaför Hakkında

Caddeler şehrin nabzının attığı yollardır. Her daim kalabalık ve canlıdır. Şimdi güzeller güzeli İzmir’in Karşıyaka’sında yer alan Atakent’te canlı, rahat ve bütün kadınların uğramayı düşündüğü bir kuaför var. Cadde Kuaför İzmir’in hanımları güzelleştiren adresi. Siz de özel günlerinizde göz alıcı görünmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Saç bakımı, saç kesimi, fön, boya ve röfle gibi kuaförlük işlerinin ustalıkla yapılmasından başka yarattığımız gelin saçı modellerimizle de kendimizden başarıyla söz ettiriyoruz. Saçınız hangi uzunlukta olursa olsun bütün gelinlerimize en çok yakışan modelleri özenle tespit ediyor ve uyguluyoruz. Topuzlu, örgülü, bukleli saçlar, düz ve doğal modeller, kısa gelin saçları Cadde Kuaför tarafından itinayla yapılıyor. Saçınıza ve gelinliğinize uygun gelin makyajlarınızı da yaparak sizi özel anlarınıza kusursuz biçimde hazırlıyoruz. İşinde uzman makyöz arkadaşlarımız düğünler haricinde normal günlük makyajlar için de hizmet veriyor.

Hoş dizayn edilmiş ve hijyenik koşullara dikkat eden bir salona sahibiz. Bugüne kadar çok sayıda gelin adayını ağırlamış bir ekip olarak eminiz ki size de kusursuz hizmet sunacağız. Önceliğimiz her daim gelin adaylarını memnun etmek. Dilerseniz yakınlarınızın da saç ve makyaj tasarımını yaparak keyifli ve birlikte bir hazırlık süreci yaşamanıza imkan tanıyoruz.

İstediğiniz, beğendiğiniz tüm saç modellerini ve makyaj uygulamalarını başarıyla yapıyoruz. Gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi de göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak tarzları seçiyoruz. Son kararı her zaman siz veriyorsunuz. Cadde Kuaför gelinlerinden biri olmak tıpkı diğer gelinlerimize şans getirdiği gibi size de getirecektir.

Siz de Karşıyaka kuaförleri arasında yer aldığımız Cadde’ye ulaşmak, görüşme randevusu almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu ücretsiz doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kazım Dirik Cad. 1343 Sok. No:22 Pasaport

  • Haritadaki Konumu

    Cadde Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.