Anıl İzci Kuaför

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Anıl İzci Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Anıl İzci Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Anıl İzci Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Anıl İzci Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15-20

Anıl İzci Kuaför Hakkında

Düğününüze en iyi şekilde hazırlanmak için detaylı bir araştırma yapıyor, gelin saçı ve makyajınız için kalitesini ve tecrübesini kanıtlamış bir kuaför tercih etmek istiyorsunuz. O halde doğru adrestesiniz! Anıl İzci Kuaför olarak hayatınızın bu özel anlarına şahit olmak ve sihirli ellerimiz ile güzelliğinize dokunmak için sabırsızlanıyoruz.

Sektörde 2013 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Açıldığımız ilk günden beri istek, ihtiyaç ve beklentileriniz bizim için hep ön planda oldu. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyor, hizmetlerimizi bu doğrultuda sunuyoruz. Böylelikle salonumuzdan uğurlanan her gelin adayının da memnuniyetini en iyi şekilde sağlamış bulunuyoruz.

Modern salonumuz ve profesyonel ekibimiz, Konak kuaförlerinden farklılaştığımız en önemli detaylar oluyor. Kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmeniz için özenle tasarladığımız salonumuzda bugüne kadar sayısız gelin adayımızı ağırladık. Konforlu koltuklarımız, kullanışlı makyaj masalarımız, aynalarımız, ışıklandırmalarımız ve daha pek çok detayın üstünde titizlikle durduk. Bu salonda toplamda 5 kişilik bir ekip ile çalışıyoruz. Düğün gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen sevdiklerinizi de ağırlayabiliyor, gün boyunca 20 yakınınıza da hizmet verebiliyoruz.

Ombre, sombre, mikro kaynak, boya, kesim ve bunun gibi işlemlerde uzmanlığımız bulunuyor. Anıl İzci Kuaför’de değişimden korkmayın! Tarzınıza ve zevklerinize hitap ederek sizi en çok yansıtan saç ve makyaj modellerini gelin birlikte keşfedelim.

Salonumuzda kullanılan tüm güzellik ürünlerinin ve makyaj malzemelerini en iyi markalardan oluştuğunu belirtmek istiyoruz. Kalite ve sağlık açısından onaylı olan tüm aksesuarlarımız ile güzelliğinizi ortaya çıkaracağız.

Eğer imkanlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve bu özel güne Anıl İzci Kuaför’de hazırlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bu özel gün için biz de bir imza atmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.