Ajda Kuaför Güzelik Salonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ajda Kuaför Güzelik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Ajda Kuaför Güzelik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ajda Kuaför Güzelik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ajda Kuaför Güzelik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ajda Kuaför Güzelik Salonu Hakkında

Hafızalarınızda ömür boyu yer edecek düğün gününüzde göz kamaştıran bir gelin olmak ve tüm sevdiklerinizi etkilemek için bir kuaför arayışında mısınız? Yalnızca kuaför değil aynı zamanda bir güzellik olarak da hizmet veriyor, ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir adreste sunuyoruz! Ajda Kuaför ve Güzellik Merkezi olarak İzmir’in sevilen ilçesi Karşıyaka’da faaliyet gösteriyor, hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

Sektöre 2013 yılında giriş yaptık. Bulunduğumuz bölgede en iyi olmak ve Atakent kuaförleri arasında en çok tercih edilen isimlerden olmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Doğru ürünü ya da hizmeti doğru kişiye, doğru zamanda, doğru kanaldan ve doğru fiyatlar ile ulaştırmayı amaçlıyor, böylelikle memnuniyetlerine de en iyi şekilde hitap etmeyi hedefliyoruz. Bugüne kadar ev sahipliği yaptığımız gelin adaylarımızın yüzündeki tebessüm, bize saygınlık ve güvenirlik kazandırdı. Uzman kadromuz, en iyi malzemeler ve en iyi ürünler ile sizi de salonumuza davet ediyoruz.

Saçınız ve makyajınız için profesyonel bir hizmet vermenin yanı sıra güzellik ve bakım ile ilgili de aklınıza gelen ne varsa sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kalıcı makyaj, cilt bakımı, lazer epilasyon, ipek kirpik, depilasyon, ısı terapi, lenf drenaj, bölgesel zayıflama ve kimyasal peeling gibi sağlık odaklı bakımlar için de yeterli uzmanlığa sahibiz. Bu işlemleri, sektörün en iyi makineler ile son derece konforlu ve rahat bir ortamda gerçekleştiriyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkarırken kendinizi de evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmenizi sağlıyoruz.

Bazı işlemlerin daha etkili olması için zaman gerektirdiğini belirtmek istiyoruz. Eğer bu imkanlarımızdan da yararlanmak isterseniz bizimle düğün gününüzden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve güzelliğinizi ortaya çıkarmak için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Karşıyaka’da kuaför arayışına son! Kendinizi uzmanlığımıza ve güler yüzlü hizmetimize bırakın.

İletişim

 • Adres:

  6418 Sk No:54/A Yalı Mh Atakent Karşıyaka İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ajda Kuaför Güzelik Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.