Düğün Salonları Mersin

Alyans Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Alyans Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Alyans Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Alyans Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Alyans Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır. Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır.

Alyans Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Alyans Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Alyans Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alyans Düğün Salonu düğün dışında kına, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, parti, nişan, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Alyans Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızda değerli bir yeri olan düğün kutlamalarında yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyon düzenliyoruz. Alyans Düğün Salonu Mersin olarak uzun yıllar boyunca Mersinde faaliyet gösteriyoruz. . Faaliyete başladığımız yıldan bugüne birçok çiftin mutlu günlerine şahit olduk. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı organizasyonlarınızı titizlikle planlıyor plana sadık kalarak her aşamasında özenerek çalışıyoruz. Düğün trendini yakından takip ederek salonumuzu yıldan yıla yeniliyoruz. Sizden aldığımız geri dönüşleri dikkate alarak kendimizi geliştiriyoruz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan ve sünnet düğün gibi organizasyonlara ev sahipliği ediyoruz.

Düğün salonumuz kapalı alan olmasına rağmen dizanynında genellikle açık renkler kullandığımızdan dolayı ferah bir ambiyansı var. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemimiz mevcut olduğundan dolayı organizasyonunuzu sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz. Geniş oyun pistimiz olduğundan dolayı kalabalık olsanız dahi rahatça eğlenebileceksiniz.

İstekleriniz ve hayalinizi gerçekleştirmek bizim için çok önemli. Bu yüzden bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren size özel planlamalar yapıyoruz. Nasıl bir gün geçirmek istediğiniz öğrendikten sonra düğün alanındaki tecrübemizi kullanarak size farklı alternatifler sunuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk seçeneğimiz buluyoruz. İstediğiniz rengi seçerek tarzınızı yaratabilirsiniz. Yuvarlak 8 kişilik masalarımızı davetlilerin rahat hareket etmesi için geniş aralıklarla diziyoruz. Konsept bir organizasyon geçirmek isterseniz dışarıdan anlaştığınız organizasyon firmasıyla birlikte kıyafetinizle uyum içerisinde olan dekor ve aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Salon Alyans Mersin olarak akıllardan çıkmayan organizasyonlara imza attığımızdan dolayı tercih edilen düğün salonları arasına ismimizi yazdırdık. Ses ve sahne kurulumunu son teknoloji ekipmanlar kullanarak yapıyoruz. Canlı performans sanatçımız eşliğinde kesintisiz bir geçe geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Hijyenik mutfağımızda kaliteli ürünler kullanarak ikramlarımızı hazırlıyoruz ve güleryüzlü bir şekilde servis ediyoruz. Siz de sevdiklerinizle birlikte özel günlerinizi istediğiniz bir şekilde kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Mithatpaşa mahallesi Gondol oteli arkası kat:2

 • Haritadaki Konumu

  Alyans Düğün Salonu Yol Haritası

Alyans Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Tamer

Düğün Tarihi: 03.08.2014

Düğün salonu çok iyiydi,beklentilerimizi karşıladı,organizasyon ve program gayet iyi teşekkürlerimizi tekrardan alyans düğün salonu organizatörleri iletiyorum,iyi çalışmalar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.