Akdeniz Düğün Salonları

Mersin Akdeniz düğün salonları Düğün.com'da! Hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek için salonları incele beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Güney Düğün Salonu

Akdeniz

Güney Düğün Salonu

Çok uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteren köklü bir firma olarak evlilik arifesindeki çiftlerimizi ağırlıyor ve onlara tam da hayal ettikleri gibi bir düğünü hediye ediyoruz. Güney...

2.000-3.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

38 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, <a href="/">Düğün.com</a>'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları
Mersin ilinin merkez ilçelerinden biri olan Akdeniz'de düğün yapmak isteyen çiftlerin önüne çeşitli mekan seçenekleri çıkıyor. Akdeniz düğün salonları popüler seçeneklerden. Mersin'in iklimi nedeniyle düğün, nişan, kına gibi davetlerini yaz aylarında yapacak çiftlerin kapalı mekan seçiminde ilk önemsedikleri ayrıntı; salonun iyi bir havalandırma sisteminin olup olmadığı. Yine misafirlerini serinletmek için soğuk ikramlar da düğünlerde sıklıkla tercih edilir durumda. Kapasite ve fiyat olarak çeşitlilik gösteren salonlar genelde geniş pistleri ve şehrin rengini yansıtan dizaynlarıyla çiftler için cezbedici olmakta. Yemekli, ikramlı ve yemeksiz düğünler için tercih edilebilecek salonlar çeşitli hizmetleriyle de düğünler için cezbedici mekan çözümleri sunuyorlar.