Tarsus May Life Plaza

100 - 625 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Tarsus Salon Ayana Tarsus

100 - 450 Kişi
20.000 TL'den az

Tarsus Berdan Vip

100 - 600 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Tarsus Aşiyan Balo ve Düğün Salonları

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Tarsus Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tarsus’taki Düğün Salonları

Mersin’den geçen Tarsus Çayı ile birlikte yeşil ve mavinin buluştuğu bu bölgede, çiftler yaz-kış organizasyon yapabilecekleri düğün salonlarına yöneliyorlar. Doğa manzarasının tadını çıkarabileceğiniz alternatifleri de Tarsus’ta bulabiliyorsunuz. Tarsus düğün mekanları arasında açık davet alanlarından yararlanabileceğiniz yerler için ise İsmetpaşa ve 82 Evler Mahallesi’ndeki düğün salonlarına göz atabilirsiniz.

Mersin Tarsus düğün salonlarının bazıları, yaz mevsiminde kır düğünü yapmaya elverişli alanlar sunuyor. Hava koşullarına göre tercih yapabilme şansınızın olduğu bu salonlarla görüşebilirsiniz. İsmetpaşa’da yemyeşil bahçe manzarasının tadını çıkarabilir; Beydeğirmeni semtindeki salonlarda ise Tarsus Çayı’na nazır bir düğün yapabilirsiniz. Davetlilerinizin hava alması için uygun olan bahçe ve balkona sahip salonlar da mevcut.

Düğün salonları Tarsus’ta geniş katılımlı organizasyonlar düzenlemeye imkan tanıyor. 400-500 kişilik salon seçeneklerini sıklıkla bulabilirsiniz. Oldukça kalabalık bir organizasyon için 500 kişiden 750 kişiye kadar konuk ağırlayabilen davet alanlarını da tercih edebilirsiniz. Salonlar belirli kapasitelere sahip. Fakat düzenleyeceğiniz etkinliğe ve katılacak davetli sayısına göre yapılacak farklı masa düzenleri ile kapasitelerini arttırıp azaltabiliyorlar.

Mersin Tarsus düğün mekanları, LED ışıklandırmalar ve altın rengindeki süslemeler ile çok şık bir atmosfere kavuşuyor. Salonlarda yaratılan görkemli havada dünyaevine girmenin yanı sıra; kına gecesi, söz ve nişan gibi organizasyonlar da bu mekanlarda gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca hem kına merasiminizi hem de düğününüzü aynı salonda yapmaya karar verdiğinizde, indirimli fiyatlarla da karşılaşabiliyorsunuz.

Tarsus’ta Düğün Salonlarının Sundukları Hizmetler

Tarsus Düğün Salonları Fiyatları

Tarsus’ta düğün fiyatları salon bazlı olarak değişiklik göstermekle birlikte, ilçeden ilçeye de farklılaşabiliyor. Örneğin; birer kıyı ilçesi olan Mezitli ve Silifke’de yer alan düğün salonlarının talep ettikleri fiyatlar, Tarsus’takilere göre ortalamanın üstünde seyredebiliyor. Örneğin; Beydeğirmeni ve Yeşilyurt Mahallelerindeki düğün salonlarında yapacağınız yemeksiz organizasyonlar için epey uygun toplam fiyatlar talep ediliyor.

Mersin düğün salonları genellikle düğün paketlerinin içeriğine ve davetli sayınıza göre toplam rakam çıkarıyor. Yemekli organizasyonlarda kişi başı menü fiyatlarının geçerli olduğunu söylemek isteriz. Ana yemekleri beyaz etli olarak seçerseniz, kırmızı etlilere göre daha makul ücret ödeyebilirsiniz. Menülere alkollü içecekler dahil olduğunda, alkolsüz meşrubat seçeneklerine kıyasla yüksek bir bütçeye sahip olmanız gerekiyor.

Hazır düğün paketleri dahilinde, süslemelerden yemek servisine kadar beklediğiniz tüm imkanlara sahip olabiliyorsunuz. Fakat dansöz/zenne, dilek feneri, güvercin uçurma gibi ek hizmetler istediğinizde; bunların fiyatlandırmaları ayrıca yapıldığı için ekstra ücrete tabii tutulabiliyorlar. Organizasyon tarihinin önemi ise kampanyalarla belli oluyor. Kış aylarındaki özel fiyatlardan yararlanarak ekonomik bir düğüne imza atabilirsiniz.

Tarsus’ta Düğün Salonu Seçmenin İncelikleri

Tarsus’ta size uygun olan düğün salonunu seçerken filtreleme araçlarını kullanmak, işinizi oldukça kolaylaştıracak. Aradığınız özelliklere tıklayarak mekanları listeleyebilirsiniz. İlginizi çeken salonların profil sayfalarında; hizmet detayları, organizasyonlara dair fotoğraflar ve başlangıç fiyatlarını inceleme şansınız bulunuyor. Beğendiklerinizden size özel ücretsiz fiyat teklifi almak isterseniz, kısa bir form doldurmanız yeterli!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları