Aşiyan Balo ve Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aşiyan Balo ve Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Aşiyan Balo ve Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Aşiyan Balo ve Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Aşiyan Balo ve Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Aşiyan Balo ve Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Aşiyan Balo ve Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Aşiyan Balo ve Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Aşiyan Balo ve Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aşiyan Balo ve Düğün Salonları 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Aşiyan Balo ve Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aşiyan Balo ve Düğün Salonları düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, parti, kına, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Aşiyan Balo ve Düğün Salonları Hakkında

“Mutluluğun adresi.” diyerek adlandırdığımız Aşiyan Balo ve Düğün Salonu olarak yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Çiftlerin mutluluğa giden yolda bütün isteklerini karşılayarak onlara kuzursuz bir organizasyon hizmeti sunuyoruz. Değişen trendlere uyum sağlayarak yıldan yıla salonumuzu yeniliyoruz. Sizden aldığımız geri dönüşlerle planlamalar yapıyor, klişelerden uzak bir gün geçirmeniz için çalışmalarımızı disiplinli bir şekilde yürütüyoruz. Düğün, Kına ve bekârlığa veda partisi, sünnet düğünü gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor, ayrıca kurumsal etkinlik ve toplantılarda da faaliyet gösteriyoruz.

Salona ilk girişinizde aşk şarkınızı çalıyor, sizi takip eden ışıklarla salonumuza giriş yapıyorsunuz. Işıklarımız ilk dansınızda da sizi yalnız bırakmıyor. Ses ve sahne sistemimiz kaliteli ekipmanlarca hazırlandığından dolayı gün boyu kesintisiz şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Canlı performans sanatçımız eşliğinde eğlenceli müziklerle gün boyu eğlenebileceksiniz.

Salonumuz kolonsuz ve oyun pistimiz oldukça geniştir. Ferah bir ortamda zaman geçirerek rahatça eğlenebileceksiniz. Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatifi de tanıyoruz. Şeçtiğiniz renklerde mekân süslemesini gerçekleştiriyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte mekânı süsleme imkânı da veriyoruz. Masaların üstüne runnerlar koyuyor şamdan ve çiçekler koyarak mekâna canlı ve sıcak bir hava katıyoruz.
v
Paket içeriğinde bulunan içecek kuru pasta ve çerezleri kaliteli ürünler kullanarak hijyenik bir ortamda hazırlıyoruz. Güler yüzlü hizmet elemanlarımız isteklerinizi kısa zamanda yerine getirerek kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyor olacaklar. Siz de unutulmaz bir düğün organizasyonu geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yeşilyurt Mahallesi Tarsus / Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aşiyan Balo ve Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.