Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, parti, kına, davet ve resepsiyon, baby shower ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu Hakkında

Geniş ve ferah bir atmosfer içerisinde evlenmeye karar veren tüm çiftlerimizi Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu’na bekliyoruz. Uygun fiyat ve kaliteyi bir araya getiren hizmet anlaşımız sayesinde şu zamana kadar birçok çiftin tercihi olduk. Salonumuzun 2017 yılında iç dizaynı tamamen yenilenerek kapasitesi artırıldı. Böylece daha çok misafire ve daha güzel organizasyonlara ev sahipliği yaptık. Bugün ise yeni dostlarımızı düğün, nişan, kına, iş toplantıları gibi önemli organizasyonları için salonumuza bekliyoruz.


Misafirlerimizin rahat etmesi için ışıklandırma, havalandırma ve oturma düzeni konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Dans ederken güçlü havalandırmamız sebebiyle bunalmıyorsunuz. Rahat oturma düzeniyle misafirleriniz sıkışmıyor. Işıklandırmalar sayesinde de görsel şovlara tanık oluyorsunuz. Eğer yemekli bir davet düşünüyorsanız da hizmet veriyoruz. Muhteşem lezzetlerle sizi bir araya getiriyoruz. İkramlı olarak da alternatif sunuyoruz.


Profesyonel ekibimiz son derece güler yüzlü. Her biri konusunda oldukça uzman. Bu yüzden servis, ilgi gibi konularda asla sıkıntı çekmiyorsunuz. Rahat bir şekilde bizimle konuşabiliyorsunuz. Hatta düğün esnasında son dakika değişiklikleri de yapmak istiyorsanız her zaman yardımcı oluyoruz. Çünkü oldukça esnek ve özgür bir düşünce yapısına sahibiz.


Amacımız, memnuniyetinizi sağlayarak eğlenceli bir düğün organizasyonu geçirmenizi sağlamak. Bunun için de yıllardır kalitemizi koruyarak hizmet veriyoruz. Aynı zamanda bütçe dostu bir firma olduğumuzdan dolayı da maliyetlerden dolayı gerçekleştirmeyi düşünemediğiniz fikirlerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz.


Eğer Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu iletişim bilgilerini arıyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Böylece telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyor, merak ettiğiniz soruları cevaplıyoruz. Fiyatlar ve hizmet içeriği hakkında da ayrıntılı konuşuyoruz. O zaman bir an önce bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Beydeğirmeni Mahallesi, Adana Blv. No:30

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.