Manolya Düğün Davet

9 Yorum

0850 532 2505

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

12.000,00 ₺ İndirimi Gör

Kampanyalar (2)

 • Akdeniz, Mersin. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 3 yıllık Düğün.com üyesi

En Popüler Yorum

E&H

Ece & Hasan

Düğün Tarihi 25/09/2021Düğünümüzü Manolya Düğün Salonu'nda yaptık. Öncelikle Ayşe Hanım'a sonra ekibine ilgileri ve destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Aradığınız her an ulaşabildiğiniz, herşeyle tek tek ilgilenen, sizi çok güzel yönlendiren birisi Ayşe Hanım. Düğün salonunun konsepti ve süslemeleri benim... devamı 

Düğün.com
Özel
İndirimi
Hafta Sonu, Kokteyl, Paket
12.000,00 ₺ İndirimi Gör
Son gün 31/12/2022
%18 i̇ndirim

Son gün 31/12/2022

Hafta İçi Organizasyonlarınız 4.500₺'den Başlayan Fiyatlarla !

Düğün anlaşması yapacak çiftlerimize özel kampanyamız için bizlere... devamı 

Manolya Düğün Davet Fiyatlandırma

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  7.500-10.000 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  50-80 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  5.000-7.500 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  50-80 TL

Manolya Düğün Davet Genel Özellikler

 • Kapasite

  1.000-2.000

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Balkon, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Teras, Yüksek tavan
 • Manzara

  Panaromik manzara, Şehir manzaralı

Manolya Düğün Davet Özellikler

 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Yemek Servisi
 • Catering Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menülerde Değişiklik

Manolya Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Manolya Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

  Manolya Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50-80 TL, hafta içi yemeksiz ise 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır. Manolya Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50-80 TL, hafta sonu yemeksiz ise 7.500-10.000 TL aralığından başlamaktadır.


 • Manolya Düğün Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Manolya Düğün Davet düğün için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir. Manolya Düğün Davet maksimum 250-500 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Manolya Düğün Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Manolya Düğün Davet düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, doğum günü, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler, baby shower ve kına hizmeti vermektedir.


 • Servis saat kaçta sona eriyor?

  23:30

Tüm Sorular

Manolya Düğün Davet Hakkında

MERSİN MANOLYA DÜĞÜN SALONU HAKKINDA

1999'dan beri Mersin şehir merkezinde çiftlerimize güvenilir davet hizmetleri sunan işletmemizin avantaj ve farklılıkları şunlardır:

1- RAKİPSİZ KAPASİTE:
İşletmemiz 7000 m2 alana sahip olup, 650m2 ve 750m2 çift salon, 800m2 örtülü teras alanı, Gelin Odası, Mescit, Emanet Odası gibi rakiplerinde olmayan pek çok özelliğe sahiptir. Salonlarımızda toplam 2000 (iki bin) adet sandalye, 150 adet masa kapasitemiz mevcuttur. Bu kapasite istenildiği şekilde bölünerek kullanılabilmektedir.

2- RAKİPSİZ ULAŞIM
İşletmemiz varoşlarda, şehrin dış kenar mahallelerinde, otoban altında, inşaat alanlarında, sanayi sitesi, tarla bahçe yanı, hurdacı komşusu değildir. Farklı semtlerde bulunan, şehir dışından teşrif eden misafirleriniz işletmemizi, 52-Katlı Mersin Gökdelenine bakarak rahatça bulurlar. İşletmemiz 52-kat Gökdelene 100m mesafede, Mersin Yeni Adliye Sarayı yanı başında, Mersin Akdeniz Belediye Merkezi çaprazındadır. D-400 şehirlerarası devlet yolundan ve E-982 otoban çıkışından direk inerek ulaşılacak noktadadır. 500m2 otoparkımız sayesinde misafirleriniz her yerden eziyetsiz, yorulmadan düğününüze ulaşabilirler.

3- BENZERSİZ ÇALIŞMA DİSİPLİNİ
Düğün ve davetlerimizde anlatımı yapılan her faaliyet tarafımızdan imzalanmış sözleşme ile somut kayıt altına alınmaktadır. Tüm personelimiz maaşlı ve sigortalı olup, bahşiş için salonumuza gelen herhangi bir çalışan yoktur. Ayrıca pasta ve diğer ikramların tüm maliyetleri tarafımızdan ödenmekte olup, nasırlaşmış "bıçak parası", "tepsi parası", "makas parası", "personel bahşişi", "yol kesimliği" vbg. tüm bahşiş türleri kökten yasaktır. İşletmemiz 19 yıldır bu prensibe bağlı çalışmaktadır. Bu nedenle en uygun ve dürüst maliyetle davet verebileceğiniz tek işletme olma iddiamız daima geçerli olacaktır.

4- AKILLI MİMARİ TASARIM
Salonlarımız simetrik şekilli, tamamen direksiz ve 5m tavanlıdır. Davetliler salonumuzda onlarca sıra arka arkaya veya karmakarışık sıkıştırılmış masalarda oturmazlar. Arena şeklinde çepeçevre oturur, kimsenin arkasında kalmazlar. Her davetli diğer tüm davetlileri ve Gelin-Damadı rahatlıkla görür. Orkestra ve gelim Damat tam karşı karşıyadır. Büfe, sigara alanı, lavabo, yemek alanı, teras Hanımların rahatı ve huzuru için salon dışındadır. Otopark hemen salon altında ve göz önünde olup, çocuklu ailelerin eşyalarına ulaşması kolaydır.

5- AKTİF GÜVENLİK
Salon girişlerimiz kaderine veya davet sahibinin kendi özveri ve gayretine terk edilmemiştir. Girişte Özel Güvenlik, Salon içinde emekli Polis arkadaşlarımız güvenliği sağlamaktadır. Salonlarımızda alkol satışı olmayıp, alkol girişi de yasaktır. Otopark ve salonlar ayrı ayrı kamera sistemleri ile izlenip kaydedilmektedir. Ayrıca tesisimizin Mersin Adliye Sarayı yanında oluşu da rahatsızlık verici tüm unsurlar için çok ciddi bir caydırıcılık oluşturmaktadır.

6- ÇİFT SEVİYELİ SALON SÜSLEME
Salonlarımızda müşterilerimiz pahalı süsleme hizmetlerini satın almaya mecbur bırakılmamıştır. İstenirse full masa sandalye, Gelin-Damat Locası güpür bağlama, ve aynalı çiçeklerle süsleme, istenirse daha düşük maliyete sadece krem giydirme ile davet hizmeti verilmektedir.

7- Benzersiz İkram Esnekliği
İkramlarımız 2-çeşit ile 10-çeşit arasında farklı seçenek ve paketler halinde sunulmaktadır. Yiyecek ikramlarımız bunlarla sınırlı kalmamak üzere 10-Katlı yaş pastalar, tatlı-tuzlu kuru pastalar, 7-çeşitli karışık çerez, cips, mısır gibi hızlı tüketilebilen ürünlerdir. İçecek olarak hakiki nektar meyve suyu, Kola, Fanta, Su, toplu çay seçenekleri mevcuttur. İstenirse pide-lahmacun şeklinde paket yemek, tabldot yemek veya full servis yemek paketlerimiz mevcut olup, porselen takımlar ile de sunulmaktadır. Yemeklerimiz istenirse düğün düzenini olumsuz etkilememesi için hemen salon dışındaki 800m2 örtülü ferah teraslarımızda da sunulmaktadır.

8- BENZERSİZ ALTYAPI GÜCÜ
Salonlarımızın her birinde ayrı ayrı 345.000,-BTU sıcak soğuk klima gücümüz, düzenlik aylık bakımları yapılan 50KVA jeneratörümüz, 70KVA TEDAŞ elektrik bağlantımız düğün ve davetlerinizde kesinti yaşanmaması içindir.

9- GÜÇLÜ EK HİZMET KADROSU
Salon içerisinde fotoğraf ve videolarımız 4KHD kalitesi ile bizzat Mersin Fotografçılar Odası Başkanı ekibi Stüdyo Prestij tarafından çekilmektedir. Salon Kuaförümüz Almanya'dan sonra 2. şubesini Mersin'de açmış olan Elit Styling ekibidir. Pasta hizmetlerimiz Mersin şehir merkezi İstiklal Cad. üzerinde bulunan Aydın Patiseri tarafından sağlanmaktadır.

Ekiple Tanışın

 • Ayşe Turan
  Firma Yetkilisi

İletişim Bilgileri

 • Telefon 0850 532 2505
 • Adres

  İhsaniye Mah. Zeytinlibahçe Cad. No:109 Mehmet Tuncer Karşısı A Blok No:105 Akdeniz / Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Manolya Düğün Davet Yol Haritası

Manolya Düğün Davet Düğün Yorumları (9)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

E&H

Ece & Hasan

Düğün Tarihi 25.09.2021Düğünümüzü Manolya Düğün Salonu'nda yaptık. Öncelikle Ayşe Hanım'a sonra ekibine ilgileri ve destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Aradığınız her an ulaşabildiğiniz, herşeyle tek tek ilgilenen, sizi çok güzel yönlendiren birisi Ayşe Hanım. Düğün salonunun konsepti ve süslemeleri benim... devamı 

K&İ

Kısmet & İzzettin

Düğün Tarihi 24.09.2021Her şey çok ama çok güzeldi Ayşe hanımın bi abladan farksız samimiyeti içtenliği her şeyden güzeldi, çok teşekkür ediyorum her şey için. Bu fiyatlara bu özen bu salon asla bulamazsınız 🙏🏻🐣

HA

Hatice

Düğün Tarihi 20.09.2015


Öncelikle fiyat olarak çok uygun ve kapalı bir mekan havalandırma, klima mevcut, yeterliydi. Görsellik açısından masa düzeni, süslemeler güzeldi fakat eksikti ekleme yaptırdım, ikramlı bir organizasyondu, ikramlar gayet tazeydi konuklarım memnun kaldı bu mekandan. Orkestra ve ışıklandırma gayet... devamı 


Manolya Düğün Davet

Manolya Düğün Davet

Düğün Salonları

Çok teşekkür ederiz dürüst yorumlarınız için Hatice Hanım. Yeni dekorasyonumuzla ilave süsleme ihtiyacı da hissedilmeyebilir diye düşünüyoruz. Sizi yeni gelin adaylarımızla birlikte çayımızı içmeye davet ediyoruz. Saygı ve sevgilerimizle.

su

Sunay

Düğün Tarihi 18.09.2015


Mekanın genişliği sebebi ile tercih ettik mekanı, yaklaşık 1.000 kişilik kapasiteli mekanda bizde yaklaşık 100 kişi konuk ağırladık. Yetkili ve çalışanlardan da ayrıca memnun kaldık. Ses orkestra sisteminden de ayrıca memnun kaldık. Sadece salonda çocuk oyun alanı olmaması ve fotoğraf... devamı 


Manolya Düğün Davet

Manolya Düğün Davet

Düğün Salonları

Çok teşekkür ederiz. Olumlu uyarılarınız da mutlaka dikkate alınacaktır. Sizleri geniş, ferah ve merkezi konumdaki mekanımızdaki en son yenilikleri görmek için salonumuza uğrayamaya davet ediyoruz. Saygı ve sevgilerimizle.

YA

Yasemi̇n

Düğün Tarihi 07.09.2015


Mekan sadece orkestrayı , içeçek ve pasta bu tür hizmetler veriyor. Bizler ekstra Metan organizasyon ile anlaştık. Düğünle birlikte kına geceside düzenledik. 600 kişilik ikramlı bir düğün oldu. Tadı iyiydi ikramların. Organizasyon şirketi kumda kahve ve şerbet dağıttı ekstra olarak. Ulaşımda sorun... devamı 


Manolya Düğün Davet

Manolya Düğün Davet

Düğün Salonları

Çok teşekkür ederiz Yasemin Hanım. Yeni dekkorasyonumuzu görmek için sizleri çay içmeye davet ediyoruz. Biliyorsunuz Düğün Salonu ruhsatlı bir mekan olarak asıl görevimiz çiftlerimizi ekonomik şekilde evlendirebilmektir. Bu yüzden herkesin üzerine süsleme masraflarını yüklemekten kaçınıyoruz. Ancak yeni dekorasyon konseptimizle temel süsleme standardımızı da yükselttik. Yeni Gelin Odamızı, Localarımızı, bayan lavabolarımızı görmenizi dileriz. Saygılarımızla.

ze

Zeynep

Düğün Tarihi 15.08.2015


Kapalı bir mekan, ikramlı bir organizasyondu, ayrıca ikramlar gayet tazeydi. Ulaşımı rahat bir mekan, merkezde olması çok iyiydi. 500 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim, gayet hoş bir mekan, havalandırma, kliması mevcuttu, fakat klima yetersizdi. Mekanın otoparkı mevcut. Masa düzeni,... devamı 


Manolya Düğün Davet

Manolya Düğün Davet

Düğün Salonları

Çok teşekkür ederiz Zeynep Hanım. Biliyorsunuz otoparkımız tam 5.000 (beşbin) m2 olup, ücretsizdir, ve tüm oteller dahil Mersin'de bulunan en geniş düğün mekanı otoparkıdır. Buyurduğunuz üzere, kapasite olarak rakibimiz henüz bulunmamaktadır. 750m2 ve 650m2 direksiz, 5m tavanlı salonlarımız, ilaveten 800m2 örtülü terasımız mevcuttur. Çay, sigara içecek erkeklerimiz, koşuşturacak çocuklarımız, sokağa çıkmadan güvenli şekilde düğüne eşlik edebilmektedir. Klima gücümüz her salonda 345.000 BTU olarak yeniden arttırılmıştır. Herhangi bir şikayet doğuracağını sanmıyorum.

öz

Özge

Düğün Tarihi 14.02.2015


mekan genıs ve farahtı içeriye gırerken o ferahlıgı hıssedıyorsunuz gelen konuklarım çok rahat ederek mekanda eylendılere mekan çalıdsanlarında ılgılerı çok ıyıdı ulasım olarakta hıc bır sorun içermiyordu


Manolya Düğün Davet

Manolya Düğün Davet

Düğün Salonları

Çok Teşekkürler Özge Hanım. Mekanımızın rakipsiz 7000 (yedi bin) m2 alanı, salon genişliğinde terasları bulunmaktadır. Tadını çıkartmanıza çok memnun olduk. Mersin'in her yerinden tek vasıta ile ulaşılabilen çok merkezi konumumuz, ve yüksek kapasiteli otoparkımız ile misafirlerinizi rahat ettirmekten mutluluk duyduk. Yeni düğünlerde görüşmek üzere, saygı ve sevgilerimizle.

G&B

Gizem & Burak

Düğün Tarihi 23.06.2019


23.06.19 tarihinde düğünüm gerçekleşti yaklaşık 700 kişinin katılımı gerçekleşen düğünümde salon genişliği ve büyüklüğü sayesinde harika bir gece yaşadık. Şehir merkezinde bulunan konumu ve işlek bir caddede bulunması itibariyle ulaşım konusunda oldukça rahatsınız. Geniş teras ve park alanıyla... devamı 

M&M

Meşuga & Mehmet

Düğün Tarihi 17.11.2018


Herşey çok güzeldi. Herşey için çok teşekkür ederiz😊

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.