Salon Ay

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Ay
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Salon Ay Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Salon Ay Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Ay Sıkça Sorulan Sorular

Salon Ay düğün fiyatları ne kadar?

Salon Ay düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Ay düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Ay kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Ay 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Ay düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Ay düğün dışında davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, parti, açılışlar, sünnet düğünü, bayi toplantısı, nişan, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Salon Ay Hakkında

Düğün organizasyonlarınızı eşsiz bir şekilde geçirebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Salon Ay olarak uzun yıllardan beri düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Aktif olduğumuz yıldan bu yana birçok çiftin mutluluğuna ev sahipliği yaptık. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte organizasyonların başından sonuna kadar güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyoruz. Özel günlerin değerini biliyor, eksiksiz bir gün geçirmeniz için isteklerinize bağlı kalarak gününüzü unutulmaz kılıyoruz. Düğün organizasyonları dışında kına, sünnet, kına ve kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlarda da faaliyet gösteriyoruz.

Özel gün organizasyonlarınızı gerçekleştirirken istediğiniz bütün ekipman ve aksesuar sahibiz. Düğün organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor, bu doğrultuda masa ve sandalye giydirmelerine birbirinden farklı alternatifler sunuyoruz. Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlana kına ve bekârlığa veda partilerine özel olarak kına tahtı ve kına süslemelerini iş ortağımız olan organizasyon firmalarından temin ediyoruz.

Salonumuz yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Her mevsime uyumlu gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı yaz ve kış aylarında konforlu bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak yuvarlak masalarımızı her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Oyun pistimiz geniş olduğundan dolayı kalabalık olsanız dahi rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz.

Salon Ay olarak çiftler tarafından tercih edilen Mersin’de düğün salonlarından biriyiz. Kusursuz bir eğlence için titizlikle çalışıyor, sizi ve davetlileri güler yüzümüzle karşılıyoruz. Paket içeriğinde bulunan çerez, kuru pasta ve meşrubatları taze ve kaliteli ürünlerle hazırlıyor, yemekli organizasyonlar için çifte özel menüler oluşturuyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel olduğunuzu hissedeceğiniz bir organizasyon geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yenitaşkent,Homurlu Akdeniz Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Salon Ay Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.