100 - 450 Kişi
80.000 - 100.000 TL
100 - 450 Kişi
20.000 TL'den az
100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Manisa Merkez’deki Düğün Salonları

Manisa Merkez düğün salonu seçenekleri Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde bulunuyor. Burada açık ve kapalı davet alanlarının yanı sıra; şehir ve bahçe manzaraları sunan farklı düğün salonlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Manisa Merkez’deki açık hava düğün salonları sayesinde mevsim koşulları doğrultusunda alan tercihi yapabiliyorsunuz. Yaz-kış fark etmeksizin doğa manzarasının tadını çıkarmak istiyorsanız, Kahramanlar bölgesine bakabilirsiniz.

Manisa Merkez’deki kapalı düğün salonları arasında farklı fiziki özelliklere sahip mekanlar yer alıyor. Balkon, bahçe ve teras gibi alanlarda, konuklarınız hava alma ihtiyacını giderebiliyorlar. Organizasyon saatiniz öncesinde bir karşılama kokteyli düzenlemek isterseniz de bu alanların oldukça elverişli olduklarını söyleyebiliriz. Özellikle de bahçeli düğün salonları için Köy Kuyu Sokak ve Malta Parkı’ndaki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Çiftlerin istekleri doğrultusunda farklı tarzlara da uyum sağlayabilen davet alanları hem sade hem de şık görünümler sunuyor. Yemekli düzende yapılacak düğünler için 750 kişiye kadar konuk ağırlayabilen salonlar mevcut. Davetli sayısının yoğun olduğu organizasyonlara imkan tanıyan mekanlarda orta katılımlı düğünler de gerçekleşebiliyor. Tabii bunun için 400-500 kişilik salonlara da yönelebilirsiniz.

Manisa Merkez Düğün Salonları Fiyatları

Düğün salonları Manisa Merkez’de makul fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Karaoğlanlı Mahallesi ve 75. Yıl Mahallesi’nin yanı sıra; Manisa düğün salonlarının birçoğunda yemeksiz başlangıç paketleri, yemekliler ve kokteyllilere göre daha uygun fiyatlara sunuluyor. Yaş-kuru pasta, çerez ve meşrubat ikramıyla birlikte genel hizmetleri bulabileceğiniz yemeksiz organizasyonlarda paketler için toplu rakam teklifi yapılıyor.

Manisa Merkez düğün yerleri açısından her bütçeye uygun alternatifler sunsa da oldukça ekonomik bir organizasyon yapabileceğiniz mekan alternatiflerini Karaoğlanlı Mahallesi’nde bulabilirsiniz. Manisa Merkez’deki düğün salonu seçeneklerinin fiyatları, sundukları olanaklar ve görünümlerine göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; gösterişe önem verilen salonlar için daha sade hazırlanan davet alanlarına göre bir tık yüksek fiyat talep edilebiliyor.

Başlangıç fiyatları mekandan istediğiniz ek hizmetler doğrultusunda artabiliyor. Eğer mekan bünyesinde değil de dışarıdan bir firmayla anlaşmayı planlıyorsanız, ekstra bütçe hazırlamanız gerekebilir. Yemeklilerde ise kişi başı üzerinden ödeme yapıldığını bilmelisiniz. Beyaz etli menüler, kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlı oluyor. Makul fiyatlardan yararlanmak için mekanların yaz ve kış sezonlarında yaptıkları kampanyaları takip edebilirsiniz.

Manisa Merkez’de Düğün Salonlarının Sundukları Hizmetler

Manisa Merkez düğün salonları; leziz yemekler, kapsamlı düğün paketleri, özel şovlar gibi çiftleri cezbeden hizmetleri her şey dahil organizasyon seçenekleri içerisinde sunabiliyor. Özellikle de yemeksiz başlangıç paketleri üzerinden anlaştığınızda, talep edilen toplam fiyat dahilinde düğününüz A’dan Z’ye planlanıyor. Yemek/ikram servisinden süslemelere kadar beklediğiniz tüm temel hizmetlere sahip olabiliyorsunuz.

Salonlarda özellikle yemekli ve yemeksiz paketler arasında hem fiyat hem de ikram türü açısından farklılıklarla karşılaşsak da kaliteden ödün vermedikleri imkanları eşit derecede sunmaya devam ediyorlar. Başta organizasyon sorumlusu olmak üzere profesyonel bir ekip düğün planlama aşamasından gecenin bitimine kadar büyük bir rol oynuyor. Önce çiftlerin neler istediklerini soruyor ve hazır paketlerinde esneklik yapabiliyorlar.

Manisa Merkez düğün salonlarında ses ve ışık ekipmanları her daim hazır oluyor. Ayrıca anlaşmalı çözüm ortakları arasında yer alan müzisyenleri de düğün paketleri dahilinde bulabiliyorsunuz. Süslemeler için hazır konseptleri oluyor. Gelin yolu ve nikah alanını da özel olarak hazırlıyorlar. Salonların bünyesinde profesyonel çekim ekipleri de çalışıyor. Organizasyonunuz başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor!

Yemekli organizasyonların yapılabildiği Manisa Merkez düğün salonlarının bazıları menü tadımı imkanı da sağlıyor. Özel menü seçenekleriyle de karşılaşabilirsiniz. Su, meşrubat ve ikramlıklarla donatılan konforlu gelin odasında son hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Birçok mekanın kendilerine ait park alanı mevcut. Sizinle birlikte davetlileriniz de ücretsiz olarak şahsi araçlarını buraya park edebilir; hatta bir valeden yardım alabilirler.

Manisa Merkez’deki Düğün Salonları Arasından Seçim Yapmanın İncelikleri

Manisa Merkez düğün salonları şehrin popüler ilçelerinde yer alıyorlar. Haliyle salonlar için Manisalı çiftlerin sıklıkla görüşüp anlaştığı mekanlardan demek mümkün. Tüm salon seçeneklerine sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz. Ayrıca filtreleme araçlarını kullanarak aradığınız özelliklere göre bir liste çıkarabilirsiniz. Davetli listesi, maksimum bütçe gibi detayları belirlediyseniz; beğendiğiniz mekanlar için form doldurarak ücretsiz fiyat tekliflerini hemen alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları