Rimex Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rimex Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Rimex Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Rimex Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Rimex Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Rimex Düğün Salonu} düğün fiyatları ne kadar?

Rimex Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Rimex Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


{Rimex Düğün Salonu} kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Rimex Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Rimex Düğün Salonu} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rimex Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, kına, bayi toplantısı, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Rimex Düğün Salonu Hakkında

İşletmemiz düğün sektöründe Tuzla Rimex Düğün Salonu olarak hizmet veriyor. Bugüne değin pek çok çiftimize ev sahipliği yaptığımız salonumuzda sizi de ağırlamak için bekliyoruz. Yılların tecrübesi ile kaliteli hizmeti size bir arada sunacak düğün salonumuz, Tuzla’da gerçekleştireceğiniz düğününüz için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir yer. Gelin size salonumuzu daha yakından tanıtalım:

Salonumuzda 350 kişiye kadar davetlilerinizi ağırlayabiliyoruz. Mekânımızda tercihinize göre yuvarlak veya kare masalar ile tiffany sandalyeler kullanıyoruz. Masa örtülerimizde beyaz renk kumaş kullanıyoruz. Runnerlarımızda ise jüt kumaşı rengindeki kumaşları tercih ediyoruz. Sandalye süslemelerimizde ise yalnızca altın rengi kumaş veya beyaz kumaş giydirme üzerinde altın rengi süsleme kumaşı kullanıyoruz. Eğer bu renkleri tercih etmek istemezseniz istediğiniz renkteki kumaşları düğününüz için özel olarak temin edebiliyoruz. Masalarımızda da altın rengi detaylara sahip şamdanlar ve mum fenerleri kullanarak güzel bir ambiyans yaratmaya çalışıyoruz.

Yemekli bir organizasyon şeklinde gerçekleşecek düğün geceniz için size zengin seçenekli bir menü sunuyoruz. Menü üzerinde istediğiniz oynamaları gerçekleştirebiliyoruz tabii ki. Yemeksiz organizasyonlarınız için de davetlilerinize pasta, çerez ve içecek ikramı yapıyoruz.
Salon tipi klimalarımızın yer aldığı salonumuzda üşümenize veya sıcaklamanıza imkân vermiyoruz. Böylelikle her mevsimde size ve konuklarınıza konforlu bir ortam sunabiliyoruz.

Düğünününüz için özel olarak fotoğrafçılar ile çalışıyoruz. Bu fotoğrafçılar hem düğün gününüzü baştan sona kayıt alacak hem de en mutlu anlarınızı sizin için ölümsüzleştirecek. Kameraların haricinde drone da kullanan fotoğrafçılarımız film tadında bir video çekimine sahip olmanızı sağlayacak. Havai fişekler, volkanlar ve konfetiler ile gecenize renkli görüntüler katacağız. Doğum günü kutlamalarınızda palyaço hizmeti de sağladığımızı da unutmadan belirtmek isteriz.

Tuzla’da davetlilerinizin kolayca ulaşım sağlayabilecekleri bir konumda olan salonumuz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz formu doldurmanız yeterli olacak.

Ekiple Tanışın

 • Volkan Akıncı
  Satış Ve Pazarlama Müdürü

  -DÜĞÜN
  -NIKAH MERASİMLERİ
  -KINA GECESİ
  -SÖZ...
  devamı 

İletişim

 • Adres:

  İçmeler Mahallesi, Gediz Sokak, No: 1 / 2 ( Bim Yanı ) Üst İçmeler, Tuzla/İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  Tuzla Gediz Sokak üzerinde Bim'in yan tarafında yer alır.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rimex Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.