Nispera Event
5,0
(24 Yorum)
4. yıl
Çukurova

Göl manzaralıButik düğüne uygunModern ve sadeAçılır-kapanır tavanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzik / DJ

300 - 1000 Kişi
150.000 TL'den fazla
İncele

Butik düğüne uygunSade süslemelerKolonsuzMenü tadımıAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 700 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL
100 - 450 Kişi
20.000 - 40.000 TL
100 - 350 Kişi
20.000 - 40.000 TL
100 - 625 Kişi
20.000 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sarıçam’daki Düğün Salonları

Adana’nın 4 merkez ilçesinden biri olan Sarıçam’da düğün salonları da oldukça popüler. Yüzölçümü geniş olan ilçe, Seyhan Barajı’nı da içine aldığından göl manzaralı düğünlere de imkan tanıyor. İlçe genelinde büyük alanlar sunan, yüksek tavanlı ve şık mekanlara ev sahipliği yapılıyor. Bu salonlar arasında açık ve kapalı alanlar da mevcut.

Sarıçam’daki düğün salonları arasında açılır-kapanır tavanlı davet alanlarını bulabilirsiniz. Böylece dört mevsim boyunca olumsuz hava koşullarından etkilenmeden düğün organizasyonu yapabilirsiniz. Eğer kış aylarında bir karşılama kokteyli düzenlemek ya da yaz düğünü yapmak isterseniz, çim alanları tercih edebilirsiniz. Şehrin ayaklarınızın altında olacağı manzaralı bir davet için ise Sarıçam’da terasa sahip salonları bulabilirsiniz.

Çoğunlukla Adana Çevre Yolu etrafında yer alan salonlar hem size hem de davetlilerinize kolay ulaşım imkanı sağlıyor! Sarıçam’da düğün salonu araştıran çiftlerin Gültepe ve Esentepe mahallelerine de mutlaka bakmalarını öneriyoruz. Bu mahallelerde fazla sayıda seçenek olduğu için aradığınız özelliklere göre bir yer bulmak daha kolay olabilir. Salonların kendilerine ait otoparklarının bulunması da özel araçlarıyla ulaşım sağlayacak davetlileriniz için büyük bir artı.

Adana Sarıçam düğün salonlarının kapasiteleri 300 kişiden başlayıp 750 kişiye kadar çıkıyor. Özellikle geniş katılımlı organizasyon planlayan çiftler; 500-750 kişilik geniş, yüksek tavanlı ve kolonsuz salonların havadar ortamında konforlu bir eğlenceye imza atabilirler. Altın detaylı süslemeler ile yaratılan loş ambiyansın yanı sıra; beyaz renk ile donatılan açık ve ferah salonları da Sarıçam’da bulabilirsiniz.

Sarıçam Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Adana düğün salonları arasında Sarıçam’da yer alan mekanların ortalamada seyreden fiyat yelpazesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sarıçam’da düğün fiyatları, çiftlerin çok yüksek ücretler ödemeden şık ve eksiksiz organizasyon yapmalarına imkan tanıyor. Başlangıç fiyatları; konum, mevsim ve hizmet kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin; Gültepe Mahallesi’nde daha da ekonomik düğünlere imza atabileceğiniz alternatifler yer alıyor.

Yemeksiz başlangıç paketleri için teklif edilen rakamlar sezonlara göre değişiklik gösteriyor. Düğününüz için mekanlara talebin yoğun olduğu yaz mevsimini düşünüyorsanız, kış aylarına göre bir tık daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Özel indirimlerden yararlanmak için kampanyaları takip etmenizi öneriyoruz. Ayrıca hafta içi organizasyonları da cumartesi gününe göre daha uygun fiyatlı oluyor.

Başlangıç fiyatlarının yanı sıra; çiftlerin menü, paket ve ekstra hizmet seçimleri de net tutarları arttırıyor. Yemekli paketlerin yemeksiz paketlerden daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Ana yemeklerde ise beyaz etli menüler için kırmızı etlilere kıyasla bir tık daha makul fiyatlar talep ediliyor. Kişi sayısı arttıkça menü fiyatlarında indirim uygulayan salonların mevcut olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Seçtiğiniz paket haricinde Sarıçam düğün mekanlarının sundukları farklı imkanlardan yararlanmak isterseniz, ekstra ücret talep ediyorlar. Paket kapsamında sahip olduğunuz hizmetler arasında süsleme veya menülerde değişikliğe gidebilirsiniz. Bu durumda ücretlendirme yeniden yapılacağından fiyat farkı söz konusu oluyor. Sarıçam düğün salonlarının her bütçeye uygun seçenekleri ve çeşitli ödeme planları sayesinde makul fiyatlara organizasyon yapmak mümkün!

Sarıçam Düğün Salonlarının Organizasyon Paketleri

Birçok düğün salonu Sarıçam’da davet alanı kiralamasının yanı sıra; her şey dahil organizasyon hizmeti de veriyor. Yemekli paketlerde 3 ya da 4 çeşit kırmızı/beyaz etli ana yemek, meşrubat ve tatlı servisi oluyor. Yemeksiz organizasyonlarda ise yaş-kuru pasta ve meşrubat ikram ediliyor. Ayrıca planlamanızı profesyonel şekilde yapmanız için organizasyon sorumlusu tahsis ediyorlar.

Geniş personel ekibi desteği ile hem sizin hem de davetlilerinizin konforlu bir gece geçirmesini sağlıyorlar. Sarıçam düğün salonları süsleme hizmetleri konusunda da oldukça iddialı. Birçok salon; masa süslemeleri, masa-sandalye giydirmeleri, ışıklandırmalar ve gelin yolu ile birlikte standart bir konsept sunuyor. Dilerseniz, örnek masa gösterimi yaparak size farklı seçenekler de sunabilirler.

Düğünlere dair genel hizmet beklentileri arasında yer alan fotoğraf ve video çekimi ile müzik, birçok salonun hazır düğün paketlerinde mevcut. Çekim ekibi gecenizi başından sonuna kadar kayıt altına almakla kalmıyor; gelin-damat ve aile albümleri de hediye ediyor. Sahnede yer alacak orkestra ve DJ ise istek parçalarınızı çalıyor!

Sarıçam düğün salonlarında çiftlerin özel hissedeceği hizmetleri de bulmak mümkün. Örneğin; son hazırlıklarınızı tamamlamanız veya dinlenmeniz için size konforlu bir gelin-damat odası tahsis ediyorlar. Düğününüzün hayallerinizdeki gibi olması için dışarıdan iş birliklerine müsaade ederek esneklik sağlıyorlar. Davetlileriniz için girişte bir karşılama ekibi ayarlıyorlar. Otoparkın yanı sıra; vale hizmeti sunan salonlarla da karşılaşabilirsiniz.

Sarıçam’da Düğün Salonu Araştırmanın İncelikleri

Salon seçiminde hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz alternatiflere yönelmelisiniz. Sayfada bulunan filtreleme araçlarını kullanarak aradığınız özelliklere uygun salonları hemen listeleyebilirsiniz. Bu sayede gidip görmenize gerek kalmadan Sarıçam düğün salonlarının tarzları ve hizmetleri hakkında bilgi edinebilir; zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca mekan profillerindeki formları düğününüzle alakalı spesifik bilgilerle doldurarak tek tıkla ücretsiz fiyat tekliflerinizi alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları