Düğün Salonları Adana

Çırağan Balo Salonu

Çırağan Balo Salonu

Çırağan Balo Salonu Hakkında

Adana Sarıçam düğün salonları arasında hizmet veren Çırağan Balo Salonu’na hoş geldiniz! Çırağan Balo Salonu adıyla 2020 yılından beri aktif şekilde düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Bununla beraber toplamda 2 farklı şubemiz bulunuyor. Mekanımız kapalı alan olduğundan hem yaz, hem de kış düğünleri için kapılarını açabiliyor. Salonumuzun sunduğu avantajlar arasında yemekli ve yemeksiz düğün paketi alternatifleri yer alıyor.

Davet Alanları

Mekanımızda 1 adet kapalı salon bulunuyor. Kapalı salonumuz yüksek tavanı ve kolonsuz mimarisi sayesinde çiftlere ferah bir davet alanında misafirlerini ağırlama fırsatı tanıyor. Salonumuza 500 ila 750 kişi davet edebilirsiniz. Geniş dans pistimiz de misafirlerinizle beraber gönlünüzce eğlenmeniz için ideal ortamı sunuyor. Salonumuz havalandırma ve klima gibi teknik imkanlara da sahip.

Dekorasyon

Çırağan Balo Salonu Adana’da dekorasyonu çiftin isteğine göre hazırlıyoruz. Kendi organizasyon hizmetimiz kapsamında her zevke uygun süsleme seçenekleri bulunuyor. Salonumuzda dekorasyonu her zaman hazır tutuyor, çiftlerimizin salonu son haline yakın bir şekilde görmesini sağlıyoruz. Davet alanımızda beyaz ve krem gibi açık renklerin yanında altın sarısı ve kahverengiye yer veriyoruz. Zemindeyse kırmızı kullanıyoruz.

Oturma düzenini 8 ila 10 kişilik geniş banket masalarıyla hazırlıyoruz. Masalarımızı salonun genel dekorasyonuyla uyumlu olan altın sarısı sandalyelerle tamamlıyoruz. Masada orta parça olarak 4 kollu, gold renkli ve kristal süslemeli şamdanlardan faydalanıyoruz. Ağırlıklı olarak beyaz olan nikah masasında da altın rengi detaylar görülebiliyor. Nikah masasında çiçek süslemelerinden yararlanıyor ve masayı özel bir platforma yerleştiriyoruz.

Hizmetler

Çiftimiz isterse dekorasyon için başka bir organizasyon firmasıyla çalışabilir. Mekanımızda gelin odası ve 50 ila 75 araçlık otoparkımız da sizi bekliyor. Çırağan Balo Salonu’nda misafirlerinizi pasta ve meşrubat ikramıyla karşılıyoruz. Yemekli paket kapsamında da çiftlere istedikleri menüleri hazırlıyoruz. Mekanımızda ses ve ışık sistemleri ve bunlara ek olarak sahne de mevcut.

Adana Sarıçam Çırağan Balo Salonu kapsamlı hizmetleri ve yıl boyu hizmet veren salonuyla dikkat çekiyor. Mekanımızda çiftlere erken anlaşmalara özel avantajlı fiyatlar sunuyoruz. Bununla beraber ödemeyi önce kapora vererek, daha sonra da ücretin tamamını ödeyerek yapabilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi’ formunu doldurabilir veya telefon numaramızı arama seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Çırağan Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çırağan Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Çırağan Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Çırağan Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 TL'den az aralığından başlamaktadır. Çırağan Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çırağan Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çırağan Balo Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Çırağan Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çırağan Balo Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, parti, kına, doğum günü, bayi toplantısı, nişan ve baby shower hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Beyza & Anıl

Düğün Tarihi: 05.06.2022

tüm hizmetleriniz için size ve kına ekibinize cok teşekkür ederim. gecenin prensesi olarak çok özel hissettim:)) tesekkürler

Ayşe & Ali

Düğün Tarihi: 10.09.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kesinlikle güzel değil çok kalabalık bı aileniz yoksa tutmayın 1000 kişi ve uzeri için az kişi olunca salon boş gibi duruyor müzik zevkinizi kendiniz seçin ve ayarlayın düğün bitişini onlara bırakmayın benim düğünüm 1 de başlayıp 15.30 da bitti o anki stres heyecan hiç birşey anladım başka düğün... devam 

Bircan & Kenan

Düğün Tarihi: 16.06.2022

MUHTESEM BİR SEKİLDE ORGANİZASYON EKİBİNİZ VE SALON PERSONELİNİZ İLE DÜĞÜNÜMÜZE KATTIĞINIZ TÜM EMEKLER İÇİN TESEKKÜR EDERİZ. SAYGILAR

Serpil & Tuna

Düğün Tarihi: 11.06.2022

merhaba
SERPİL TUNA CİFTİ OLARAK MUTLULUGUMUZA KATTIĞINIZ KALİTELİ HİZMETLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EMEKLERİNİZE SAĞLIK. SEVGİLER

Aliye & Sadik

Düğün Tarihi: 30.05.2022

merhaba 30 mayıs tarihinde salonunuzda mutluluğumuza adım attık. degerli hizmetlerinizden dolayı ekibinize ve size tesekkür ederim. iyi günler . not: salonda unutulan çiçeklerimizi 1 hafta sonra da güvenli şekilde teslim almak ayrıca önemliydi güven önemli. tekrardan tesekkür ederiz.

Ayşe & Fatih

Düğün Tarihi: 14.05.2022


12 mayıs tarihinde salonunuzda mutluluğumuza adım attık. Hersey için teşekkür ederiz harika bir ekip ile mutluluğumuza eşllik ettiniz. emeklerinize sağlık.:))

Çırağan Balo Salonu

BİZ TESEKKÜR EDERİZ ÇIRAĞAN BALO SALONU AİLESİ OLARAK MUTLULUKLAR DİLERİZ. SEVGİ İLE.

Yeşim & Suat

Düğün Tarihi: 08.05.2022


MERHABALAR 8 MAYIS TARİHİNDE SALONUNUZDA NİŞAN MERASİMİMİZİ YAPTIK. EKİBİNİZE VE PERSONELİNİZE EMEKLERİNİZDEN DOLAYI SİZE TEŞEKKÜR EDERİZ. MARDİNE YOLUNUZ DÜŞÜRSE BEKLERİZ. İYİ ÇALIŞMALAR

Çırağan Balo Salonu

ÇIRAĞAN BALO SALONU OLARAK BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. İYİ GÜNLER

Ayça & Mert

Düğün Tarihi: 17.04.2022


DÜĞÜN TÖRENİMİZDE BİZLERE GÜLERYÜZLÜ VE SAMIMI HİZMETLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. BAHÇENİZDEKİ BEGONVİLLER HARİKAYDI. HERSEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. SEVGİLER.

Çırağan Balo Salonu

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ BİZ TEŞEKKÜR EDERİZ EFENDİM.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.