Trio Davet

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Trio Davet Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Trio Davet Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Trio Davet Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Trio Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti


 • Organizasyon Mekanı

  Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik

Trio Davet Hakkında

Yaşamınızın en unutulmaz anları arasında yer alacak düğününüz için Trio Davet Aliağa’da organizasyon düzenlemesi konusunda size titiz bir şekilde yardımcı oluyoruz. Her şeyi en ince ayrıntıya kadar planlıyor ve sizin yerinize uygulamaya koyuluyoruz. Profesyonel ekibimizle pratik çözümler üretiyor isteklerinizi iyi analiz ediyoruz.

Açık fikirli ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimsiyoruz. Organizasyon sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip ederek, trendleri yakalıyoruz. Gelişen teknolojiyle ilgileniyor hizmet sunarken tüm imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Sektörün en iyi hizmetlerine markamızın ismi altında yer veriyoruz. Çalışanlarımızı teknik ve mesleki becerileri yüksek kişiler olmasın dikkat ediyoruz. İş ahlakımızı her şeyin üstünde tutarak çizgimizi her daim korumaya çalışıyoruz. Sorumluluk duygusuyla hareket ederek müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımı benimsiyoruz. Akıllı, yaratıcı kaliteli ve ekonomik çözümlerimizle kurumsal bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle tanışarak isteklerinizin neler olduğu konusunda detaylı bilgi ediniyoruz. Sizden önce yaptığımız organizasyon çalışmalarımıza dair video ve fotoğraf göstererek aklınızda bize ait bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Düğününüzün yapılacağı mekan, konsept tercihleriniz ve hatta gelinlik modeliniz bile bizim içerik belirlerken yol gösterici etkenlerimiz arasında yerini alıyor. Rüyalarınızı süsleyen düğün için bir plan ve konsept belirleyerek hazırlıklara başlıyoruz. Mekanınızın genel atmosferinde düzenlemeler yapıyoruz. Beğendiğiniz renk tonlarında tüllerle size yardımcı oluyoruz. Masaları ve sandalyeleri kaliteli kumaşlarla kaplayarak hoş bir ambiyans yaratıyoruz. Yemekli davetleriniz için şık yemek takımlarımızla masa üstlerine kurulum yapıyoruz. Dekorasyon aksesuarlarımızla ortama zarif bir görüntü veriyoruz.

Siz de Trio Davet Organizasyon hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Bilgi formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayınız.

İletişim

 • Adres:

  Kazım Dirik, 377. Sk. No:18, 35800 Aliağa/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Trio Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.