Sefer Düğün Organizasyon

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Sefer Düğün Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  100 TL ve üzeri

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sefer Düğün Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Sefer Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Sefer Düğün Organizasyon Hakkında

İzmir’de hizmet sunan Sefer Düğün Organizasyon evlenme hayali kuran gelin ve damat adayları için hayalini kurduğu bir düğün organizasyonu hazırlıyor. Düğün organizasyonu ayrıntılı ve meşakkatli bir iştir. Düğün yoğunluğu içerisinde düğün organizasyonuyla uğraşmak istemeyen gelin ve damat adayları organizasyon firmamızı tercih etmektedir. Bizim için önemli olan çiftlerin mutluluğudur. Bu nedenle öncelikle gelin ve damat adaylarının hayalindeki düğün konseptini öğreniyor, ardından görüşlerimizi belirtiyoruz. Ortak bir karar aldıktan sonra çalışmalarımıza başlıyor, en kısa sürede düğün organizasyonunuzu hazırlıyoruz. Konsept geliştirme faaliyetlerimiz çerçevesinde her gelin ve damat adayına özel düğün organizasyonu hazırlıyoruz. Balayından ses sistemine, gelin arabası kiralamadan dansçı teminine kadar her konuda düğün organize ediyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.