Davetvar Butik Organizasyon

1

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Konak, İzmir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, Davetiye, Fotoğraf ve video, Catering, LCV hizmeti, Sanatçı, Masa / sandalye temini, Işık ve ses ekipmanları, Dekor, Barkovizyon, DJ, Kapalı çadır, Mekan giydirme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Nişan, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Parti

Hakkında

Davetvar Butik Organizasyon, 2009 yılında; Nilgün Koparan ve A. Recai Bozdemir ortaklığında kuruldu. Tören, davet, ikram, misafir ağırlama ve davet verme konularındaki bilgi ve tecrübeleriyle birlikte bu sektördeki varlığını sürdürmekteyiz. Akademisyen formasyonuna sahip olduğumuz için şimdiye dek üst düzey konukların katılımıyla yerli ve yabancı misyona ait pek çok etkinlik düzenledik. Bunun yanında elbette, düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Kaliteli bir düğün istiyorsanız, doğru organizasyon şirketini seçtiğinizi belirtmek isteriz. Bilgi ve deneyimimiz sayesinde; sizin istekleriniz çerçevesinde bir plan oluşturarak, unutulmayacak bir düğün organizasyonu gerçekleştireceğimiz gerçeğinin altına imzamızı atabiliriz. Mükemmelliyetçi ve müşteri odaklı bakış açımızla vizyonumuzu geliştirmeye devam ediyoruz.

Size sağladığımız imkanlardan bahsedelim. Öncelikle bir düğünün olmazsa olmazı davetiyedir. Davetiye, çiftin tarzını yansıtmalıdır ve bir davetin ilk imajı olarak, fazlasıyla önem verilmesi gereken bir konudur. Bunun için, ilk olarak size en uygun davetiyeyi hazırlıyoruz. Sonrasında ise; mekan tasarımı ve dekorasyonu, nikah alanı dekorasyonu, masa, sandalye ve çiçek detaylarının belirlenmesi, sahne ve podyum dekorasyonu, dans dersi, ilk dans; pasta kesimi ve buket atma töreni müziklerinin seçimi, düğününüze yirmi gün kala LCV takibi, kesin listenin belirlenmesi, son yedi gün kala koordinasyon toplantısı ve tüm detayların çiftlerle görüşülmesi, oturma planının belirlenmesi ve düğün günü akış detayları gibi düğününüze dair her şeyi planlıyoruz. Bu planlama aşamasında da, her zaman sizinle fikir alışverişinde bulunuyoruz.

İzmir organizasyon firmaları arasında detaycı düşünce tarzımız, kişiye özel düzenlemelerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla farkımızı korumaya devam ediyoruz. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmak!

İletişim

A. Recai Bozdemir

Nilgun Koparan

  • Adres: Talatpaşa Blv. NO: 16 / 2 Alsancak / İzmir

Davetvar Butik Organizasyon Yol Haritası

1 yorum


E&M

Ece & Mehmet

Düğün Tarihi: 13.08.2016

Rüya gibi bir düğünü olabilecek en iyi fiyat ve kaliteyle bize yaşattılar. Samimiyetleri, insaniyetleri ve düğününüzü kendi düğünleri gibi sahiplenişlerini görünce onların bu işi para için yapmadıklarını anlayacaksınız. İşini seven insanlarla çalışmak bir ayrıcalıktır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!