Düğün Organizasyon İzmir

Altınöz Event

Altınöz Event

Altınöz Event Hakkında

Altınöz Event, İzmir düğün organizasyon şirketleri arasında 1 yıldır başarıyla faaliyet gösteren bir firma. Sıradan organizasyon şirketlerinden farklı olarak, özel tasarım konseptler ve özgün süslemeler sunarak çiftlerin hayal ettikleri unutulmaz etkinliklere imza atıyoruz. Hazır şablonlardan ziyade, müşterilerimizin isteklerine ve hayallerine uygun organizasyonlar oluşturmak için özel tasarımlar yapıyoruz. Altınöz Event, tasarım odaklı çalışma anlayışı ile sektörde fark yaratıyor ve her etkinliği benzersiz kılmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

Deneyim

Altınöz Event, sınırları zorlayan bir enerji ve yaratıcılıkla küçük bir ekip olarak başladı, ancak organizasyonların karmaşıklığına ve çeşitliliğine göre işbirlikleri yaparak büyüdü. İçerik ve kapsam ne olursa olsun, müşteri memnuniyetini odak noktası haline getiriyoruz. İşte bu yüzden her etkinlik için en uygun ve özel hizmeti sunmak adına işbirlikleri ve uzmanlık alanlarını bir araya getiriyoruz. Altınöz Event, küçükten büyüğe tüm organizasyonlarda başarıya ulaşmak için esneklik, işbirliği ve profesyonellik anlayışıyla tanınıyor.

Hizmetler

Altınöz Event, dekorasyonun her ayrıntısını kusursuzca ele alıyor. Arka fon süslemeleri, masa ve sandalye süslemeleri, dış çekim için özel arka planlar ve muhteşem çiçek aranjmanları gibi dekorasyon detaylarını titizlikle planlar ve uygularız. Bizim için dekor sadece bir süs değil, etkinliğin ambiyansını oluşturan önemli bir unsur olarak kabul edilir. Her organizasyonu özel kılmak için dekorasyonun büyüleyici dokunuşlarına önem veriyor ve müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için yaratıcılığımızı kullanıyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Çiftlerin özel günlerini hayal ettikleri gibi yaşamaları için tasarım ve dekor konusunda sınırsız seçenekler sunuyor. Müşterilerimizin isteğine, ihtiyacına ve hayallerine göre özelleştirilmiş tasarımlar oluşturmak bizim için bir öncelik. Süsleme ve dekor alanında sınırsız bir yaratıcılıkla, akla gelebilecek her türlü detayı sağlama konusunda kendimize güveniyoruz. Özellikle çiçek aranjmanları konusunda, hem yapay hem de canlı çiçekler kullanarak etkileyici süslemeler hazırlıyoruz. En önemli özelliğimiz ise tasarım ve benzersiz konsept çalışmalarına olan bağlılığımız.

Ek Hizmetler

İzmir düğün organizasyon firmaları içinde Altınöz Event, catering hizmetleri, fotoğrafçı ve video çekimi, düğün, nikah, nişan, bride partisi, bekarlığa veda, baby shower, kurumsal etkinlikler ve toplantılar, doğum günleri gibi akla gelebilecek her türlü organizasyon çeşidinde uzmanlaştı. Müşterilerimizin isteğine göre özelleştirilen bu organizasyonlar, her detayıyla profesyonelce planlanıp uygulanıyor. Kına konsepti dışında her türlü organizasyonunuzu, özel ve unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için yanınızdayız.

Çiftlerimize erken rezervasyon ayrıcalığı sunarak güncel fiyatlarla yardımcı oluyoruz. Altınöz Event İzmir düğün organizasyon paket fiyatlarını sabit tutarak, çiftlerin tasarım ve dekorasyonun keyfini çıkarmalarını sağlıyoruz. Ödeme seçeneklerinde nakit veya banka havalesi gibi esnek seçenekler sunuyoruz. Randevu alınırken belirli bir kapora alınır, kalan ödeme organizasyonun kurulumu tamamlandıktan sonra tahsil edilir. Vaadettiğimiz hizmette hiçbir eksik veya fazla olmayacağının garantisini veriyoruz. Detaylar için Altınöz Event iletişim bilgilerinden ulaşabilir “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Altınöz Event Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Altınöz Event Sıkça Sorulan Sorular

Altınöz Event düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Altınöz Event organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

İnci & Samet

Düğün Tarihi: 26.08.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Düğünüm için anlaştığım firma ile sorun yaşadıktan sonra son 1 hafta kalan altınöz event ile karşılaştım. İnanılmaz ilgililerdi ve hayalimdeki düğün için çok kısa bir süre kalmasına rağmen çok başarılı bir iş çıkardılar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.