Düğün Organizasyon İzmir

3 A Organizasyon

 • Min. Fiyat
  1.000-2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Diğer

3 A Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.000-2.000 TL

3 A Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

3 A Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

3 A Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 3 A Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

3 A Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

3 A Organizasyon ile 5 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

3 A Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Organizasyon da 3A formülü... Siz isteyin keyifle izleyin..."

3 A Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

3 A Organizasyon düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, baby shower, davet ve resepsiyon, piknik, nişan, doğum günü, bayi toplantısı, parti, açılışlar, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

3 A Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

3 A Organizasyon dj, kına gecesi, süsleme, kapalı çadır, barkovizyon, havai fişek, dekor, servis ve hizmet elemanı, işık ve ses ekipmanları, pasta, masa / sandalye temini, lcv hizmeti, çiçek, catering, fotoğraf ve video, sanatçı, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.

3 A Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

3 A Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 1.000-2.000 TL aralığından başlamaktadır.

3 A Organizasyon Hakkında

Güzel bir başlangıcın temellerini atacağınız düğün gününüzde size eşlik etmek istiyoruz! İzmir’de ve daha birçok ilde evlilik seremoninizin en özel günü olan düğün gününüz için kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz ile sektörün öncü firmaları arasında yer alıyoruz. Sektörde sağlamlaştırdığımız yerimiz ile birçok çiftin özel günleri için tercih ettiği organizasyon firmalarının başında geliyoruz.

Peki size hangi hizmetleri sunuyoruz?

Önce sizi tanımak ve zevklerinizi öğrenmek için bir ön görüşme düzenliyoruz. Kahve eşliğinde dost sohbeti ile sizi yakından tanıyoruz. Zevklerinizi, düğününüzün organizasyonuna dair beklentilerinizi ve hayal ettiklerinizi öğreniyor, gerekli notlarımızı alıyoruz. Mekân tasarımı için tercih ettiğiniz konsept ve kullanılmasını istediğiniz renkler üzerine size özel bir konsept geliştirmesi yapıyoruz.

Konseptinizin geliştirmesi tamamlanınca masa ve sandalye türü seçimine geçiyoruz. Çiçekler ve tüller gibi aksesuarlar ile süslemesi tamamlanan masa ve sandalyeleri mekândan en iyi faydalanacağınız şekli ile konumlandırıyoruz. Masalarda, nikâh masanızda ve mekânın çeşitli alanlarında özel olarak tasarlanan çiçek aranjmanlarına yer vererek görsel bir şölen yaratıyoruz. Yemekli davetleriniz için ise farklı sunum tarzlarına yer veriyor, şık tasarımlarda suplalar ve çatal bıçak takımları ile özel bir sunum sofrası yaratıyoruz.

3 A Organizasyon Aliağa ailesi olarak daha pek çok hizmet içeriğimiz ile size tüm özel günlerinizde eşlik etmek istiyoruz. Profesyonel servis ekibimiz ve kusursuz bir müzik ziyafeti yaşamanızı sağlayacak orkestra gibi pek çok alanda iş ortaklarımız ile yanınızda yer alıyoruz.

Siz de böylesi bir güne riske atmayarak her detay ile özen ile ilgilenecek 3 A Organizasyon’u tercih edebilirsiniz. Davet tarihlerinizden en az 1 ay kadar önce sayfa üzerindeki formu doldurarak bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ayrıcalıklı hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilir; kusursuz bir davet yaşayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Kazım Dirik Mh. 290 Sk. No:2

 • Haritadaki Konumu

  3 A Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.