İzmir’in Tek Yalısında Dünya Evine Girmek İster misiniz?

Anıl Balkan tarafından yazılmıştır.

1:28 dakika

18.01.2013

Muhteşem deniz manzarası ve nostaljik bir yalı bir araya gelirse ne olur? Hem de İzmir’de!

Saime Sultan Yalısı, İzmir Körfezi’ni ayaklarınızın altına sermeye hazır!

izmir’in tek yalısında dünya evine girmek ister misiniz?

Çiftler niçin Saime Sultan Yalısı’nı tercih ediyor?

Saime Sultan Yalısı'nı diğer mekanlardan farklı kılan en önemli husus; öncelikle tüm İzmir Körfezi'nin eşsiz manzarasının gözler önünde olmasıdır. Konuklarımızı adeta büyülü bir atmosfer içinde kutlamalarını yapıyorlar. Ayrıca saat sınırlandırmasında da sıkıntı yaşanmamakta olup, düğünleri sonrasında çiftlerimizin düzenlemek istedikleri "after party" için de talep gördüğümüzü düşünüyoruz. Ekonomik fiyatlarımız ve iddialı mutfağımız da burada dünya evine giren çiftlerin bizi tavsiye etmesini sağlıyor.

Saime Sultan Yalısı’nın fiziksel özellikleri nelerdir?

1879 Senesinden beri var olan, tarihi dokusunu bozulmadan muhafaza eden ve denizin üzerinde, İzmir körfezinin eşsiz manzarası karşısında yer alan Saime Sultan Yalısı, İzmir'deki tek yalı olma özelliğini taşımaktadır. Yemekli kapasitesi 1000, kokteyl kapasitesi 2000 kişi olmak üzere başarılı düğünler dışında bir çok profesyonel organizasyona da ev sahipliği yapmıştır.

izmir’in tek yalısında dünya evine girmek ister misiniz?

Verdiğiniz hizmet paketinin içeriğinde neler var?

Hizmet paketimiz düğün tiplerine göre değişiyor. Çiftler isterlerse kokteyl tipi bir düğün düzenleyebilir veya alkollü/alkolsüz çeşitli yemek menülerimizden birini seçebilir. Süsleme, dekorasyon, davetiye, pasta, fotoğraf ve video çekimi, orkestra gibi bir çok alanda da hizmet paketlerimiz bulunuyor. Kuaför, makyaj uzmanı veya gelinlik seçimlerinde çözüm ortağı olan firmalarımızla çalışarak özel indirimler de elde edebilirler. Ayrıca çiftler eğer düğünlerinin basın tarafından duyulmasını isterse ulusal ve yerel basında pr çalışması da yapabiliriz. Paketler hakkında detaylı bilgi almak isteyen çiftlerin hemen bizimle iletişime geçmesini tavsiye ederiz.

Düğün yemeklerini kendi mutfağınızda mı yapıyorsunuz?

Evet, yalımızın alanında çok iddialı ve tecrübeli bir mutfak ekibi var. Tavuk ve kırmızı et spesiyallerimiz çok tercih ediliyor hatta.

izmir’in tek yalısında dünya evine girmek ister misiniz?

Düğün günü sadece düğün çiftiyle ilgilenen bir personeliniz var mı?

Evet var. Genel Koordinatörümüz çiftlerimizle devamlı olarak iletişim halinde olup, her türlü sorunlarına çözüm arayışında olacaktır. Ayrıca düğün çifti ve yardımcıları için yalımızın sakin bir köşesinde rahat bir hazırlık odası da mevcut.

Saime Sultan Yalısı’nın tanıtım sayfasına gitmek için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

FH

Funda Hançer

14/10/2014

Görkemli bir düğün yapmayı cok isterdim ama ama ama şu amalar olmasa ne gzel olurdu