İki Yüzük Bir Hayat

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Adapazarı, Sakarya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin isteklerine göre farklı mekânlarda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı
70 2 4

Serdivan

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı

1.000-1.500 TL
3 iki 1 Production
36 2 1

Adapazarı

3 iki 1 Production

1.000-1.500 TL
Leyla Yaprak Photography
7

Erenler

Leyla Yaprak Photography

1.000-1.500 TL

Hakkında

Çocukluğumdan beri benimle olan fotoğraf tutkum bir taraftan diğer taraftan bu işi profesyonel olarak yapmam gerektiğini söyleyen insanlar…
Bir inançla ve heyecanla çıktım yola.

Yaklaşık 4 sene önce profesyonel olarak başladığım bu süreçte yüzlerce hikayeye tanık oldum, yüzlerce mutluluğu objektifime yansıttım. İşim sayesinde mutluluklarla büyüyen bir ailem oldum.

Her hikaye benim için çözülmesi gereken yeni karakterler, kaydedilmesi gereken yeni aşk hikayeleri. Bu yüzden öncelikle çalıştığım çiftleri tanımaya özen gösterdim. Bunun için çekimden önce daima çiftlerle oturdum ve onların taleplerini dinledim, aşklarını dinledim.

Bu sayede bir arkadaş ortamı yaratıp çiftlerin çekim günü oluşabilecek gerginliklerini azalttım. Kabul etmeliyiz ki düğün süreci içinde pek çok mutluluk barındırdığı kadar stres de barındırmaktadır. İyi Yüzük Bir Hayat ekibi olarak bizse iletişim yönümüzü arttırarak bu stresi minimuma indirmeyi amaçlıyoruz. Azalan stres sayesinde daha duru karelere, dertten arındırılmış safi aşk dolu bakışları yakalamamızı mümkün kılmaktadır.

Düğün fotoğrafçılığı yalnızca fotoğrafı içerisine alan bir süreç değildir aynı zamanda. Düğün videoları çekmek, bunları düzenlemek de işimin bir parçası. İşimi layıkıyla yerine getirmek için; profesyonel fotoğraf ve video düzenleme programları kullanıyor, en kaliteli hizmeti çiftlerime sunuyorum.

Sürekli değişen düğün trendlerini takip etmek işimin başka bir boyutu. Çiftlerimin tüm beklentilerini karşılayabilmek için oluşan yeniliklerle sürekli kendimi güncelliyorum. Bu sene toprak tonlar ve soft tonlarda düğün çekimleri yapıyorken belki de seneye yeni çekim türleri yeni çekim tonlarıyla hizmet vereceğim. Bilmiyorum… Benim için önemli olan çiftlerin talebi ki bu genelde trendler doğrultusunda oluyor ve aynı zamanda bunu sağlayabilecek bir donanım. Benim işim bu ve ben işimi severek yapıyorum!

Birlikte çalıştığım çiftlerle önceden oturup konuştuğumu söylemiş olsam gerek. Bu yüzden ortalama 2 hafta önceden çiftlerin benimle iletişime geçmesi yeterli oluyor. İletişim sonrası bir görüşme için randevulaşıyoruz. Sonrasında çiftlerin hikayelerini dinliyor, talepleri doğrultusunda 1000-1500 TL’den başlayan çekim paket fiyatlarından dilediklerini seçmelerini istiyorum ya da oluşturmaları. Bugün onların günü! Diledikleri gibi şekillendirme özgürlüklerini daima tanıyorum. Dünyanın bambaşka noktalarına çiftlerimle gidebilmek ya da istedikleri tonlarda fotoğraflarını düzenleyebilmek, düğün hikayesinden trashday çekimine kadar pek çok hizmeti çiftlerime sunabilmek…

Siz de İki Yüzük Bir Hayat ekibiyle bugünlerinizi sonsuza taşımak isterseniz formu doldurarak işe başlayabilirsiniz…

İletişim

Kadir Engin Varol

 • Adres: MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.