• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Sannora Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Sannora Foto Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Sannora Foto Sıkça Sorulan Sorular

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Sannora Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sannora Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Sannora Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sannora Foto şehir dışında hizmet veriyor.

Sannora Foto ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Deniz,göl kenarı Kayalıklar Hazır konsepli plato Müzeler. Beyaz,Sarı ve yeşilin yoğun olduğu tarlalar(buğday,mısır.çiçek...gibi) Ağaçların yoğun olduğu ormanlar Eski sokaklar Yıkık binalar. Not: Önelik müşteiyi tanımak.. Ne istediğini anlamak.."

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Sannora Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Sannora Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Sannora Foto Hakkında

Birbirinden güzel karelerle aşkınızı ölümsüzleştirmek, düğününüzü kayıt altına almak ve bir ömür boyu hatırlamak isterseniz Sakarya düğün fotoğrafçısı Sannora Foto markamızla size eşlik etmek istiyoruz.

Uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tüm bilgileri çiftlerimizle yaptığımız çekimlere yansıtıyoruz. Birbirinden farklı konseptleri çekim türünüzün içeriğine göre hazırlıyoruz.

Çekimlerden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla konuşuyoruz. Yaptığımız çekim çalışmalarından da örnekleri sizinle paylaşarak hizmet kalitemize dair bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. İster video isterseniz de fotoğraf çekimi çalışmalarını yapıyoruz.

Düğün çekimlerinde ön plana çıkan konuların başında çekimlerin yapılacağı mekanın neresi olacağı konusu geliyor. Sakarya düğün fotoğrafı çekilecek yerler açısından doğa güzelliğiyle ön plana çıkan illerimiz içerisinde yer alıyor. Çekimlerde de arka fonun güzelliği tüm estetik görüntüyü sağlayan ana konulardan biri olduğu için doğru yeri seçmeniz konusunda size yönlendirmelerde bulunuyoruz. İsterseniz şehir dışında da çekimlerinizi yapabiliyoruz. Çekim yerine, türüne, tarihine ve saatine karar verdikten sonra çekim günü planımız iyice netleşmiş oluyor.

Çekimlerde size ekibimizle birlikte eşlik ediyoruz. Kullandığımız kaliteli ekipmanlarla elimizde çok sayıda görselin olmasını sağlıyoruz. Doğal, içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Tüm samimiyetinizi yansıtmanızı istiyoruz. Çekim bittiğinde ise en güzel görüntüleri seçmenizi istiyoruz. Bilgisayar ortamında çalışmanızın türüne göre hazırlıklarımızı yapıyoruz. İstediğiniz konseptte, birbirine uyum sağlayan kareler ortaya çıkarıyoruz. Hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamlayarak kısa süre zarfında orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz.

Siz de Sannora Foto’nun sunduğu ayrıcalıklı imkanlardan yararlanmak ve fiyat tekliflerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, mail adresi ve telefon numarası aracılığıyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Sakarya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.