Düğün Fotoğrafçıları Sakarya

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor.

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Lokasyon

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Tekrarı olmayan anları ölümsüzleştirmenin verdiği heyecanı yaşadığım günden beri durmaksızın kendimi geliştiriyor ve yeniliyorum. Bunun için üniversitede fotoğraf sanatı ile ilgili aldığım eğitimlerle yetinmiyor, pek çok workshop ve çalışmaya da katılarak alanımdaki yenilikleri takip ediyorum. Bu sayede hayallerinizin gerçekleştiği değerli anları ölümsüzleştirirken kusursuz çekimler yapıyorum. Hatta, Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı ekibimiz sayesinde keyifli bir çekim süreci yaşamanızı da sağlıyoruz.

Peki, evlilik sürecinizde Sakarya düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih ederseniz sizi neler başka bekliyor?

İlk olarak size, dilediğiniz her çekim türünü gerçekleştirme şansı sunuyoruz. Türkiye’nin birçok ilinde, hatta yurt dışında dış mekan çekimleri gerçekleştirebiliyoruz. Bunun için birlikte mekan seçimi yapıyor, aşkınız için özel olan her yerde çekimler tasarlayabiliyoruz. Sizin hikayenizi en iyi şekilde yansıtmak konusunda da son derece iddialıyız… Bu yüzden hikayenizi senaryolaştırarak çekimler sırasında özgürce poz vermenizi sağlıyoruz. En içten kahkahalarınızla doyasıya eğlendiğiniz anların tamamını kayıt altına alıyoruz. Kendinizi moda çekimlerindeki mankenler gibi hissetmenizi sağlıyor, doğal ışık teknikleriyle objektiflerimizde aşkınızı belgeliyoruz.

Doğanın içerisinde tasarladığımız çekimler boyunca seçtiğiniz konuma göre teknik ekipmanlar kullanıyoruz. Düğün seremonisi sırasında, tasarladığımız çekimler sayesinde tekrarı olmayan anlarınızı da özel ekipmanlarla kayıt altına alıyoruz. Kıymetli anlarınızı riske atmıyor, belgelerinizi de kaliteli baskı ile fotoğraf kareleri olarak teslim edebiliyoruz. Bir de albüm ve montajlı sinematik video kayıtları var. Sosyal medya kliplerinizi izleyen sevdikleriniz çekimleri beğenmeden geçmeyecek. Düğün hikayenizi ise, en güzel anlarınızdan eşsiz bir kayıt olarak her zaman dijital ortamda saklayabileceksiniz.

Siz de Ali Gülbağ Fotoğrafçılık ayrıcalıklarıyla Sakarya’da özel gün çekimleri yapmak isterseniz, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Ekibimizle tanışmak ve fiyat teklifleri almak için hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

  • Adres:

    Agahateş Mah. Hereke Atatürk Cad. No:7/A Körfez - Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.