Rüyam Fotoğrafçılık

1

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

Min. Paket Fiyatı

Adapazarı, Sakarya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istedikleri mekanlarda çekimler gerçekleştiriyoruz.

Önerilen Firmalar

Erkan Çiftçi Wedding
39 1 3

Adapazarı

Erkan Çiftçi Wedding

Emre Huylu Fotoğraf
13

Adapazarı

Emre Huylu Fotoğraf

Stüdyo Elele
82

Adapazarı

Stüdyo Elele

Hakkında

İsteklerinizin ve hayallerinizin gerçekleştiği en özel günde düğün fotoğraflarınızla fark yaratmanızı sağlıyoruz. Rüyam Fotoğrafçılık Sakarya olarak Adapazarı’nda 1991 yılından bu yana Çiftlerin mutlu günlerine şahitlik ediyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanarak fotoğraflarınızın canlı görünmesini sağlıyoruz. Çekimlerimizin her aşamasıyla özenle ilgilenerek eksiksiz bir hizmet sağlıyoruz. Güler yüzümüzle karşıladığımız çekimler de size her konuda yardım ediyoruz.
Stüdyo çekimi yapmak isterseniz iç mekanımızı istediğiniz şekilde süslüyor ve fotoğraflarınızı rötuşluyoruz. Dış mekân çekimi yapmak isteyen çiftlerimiz için doğal ortamlara gidiyor alışılmışın dışında fotoğraflarının olmasını sağlıyoruz. Düğün günü hazırlığınızı yaptığınız kuaförden itibaren fotoğraflarınızı çekmeye başlıyoruz. Arkadaş ve ailenizle hazırlık aşamanızda eğlenirken görüntülüyor ve eğlenceli videolarınızı çekiyoruz. Dış mekân çekiminde sizi yansıtan aksesuarlar kullanıyor ve fotoğraflarınıza hareketlilik katıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda çekim mekanınıza dekor da kurabiliyoruz. Düğün organizasyonunuzun boyunda eğlenceli anlarınızdan oluşan düğün klibinizi çekiyoruz. Fotoğraf ve videolarınızı birleştirerek aşkınızı anlatan düğün hikayenizi sevdiğiniz müziği ekleyerek hazır hale getiriyoruz. Düğün gününden ön çekim yapak isteyen çiftlerle birlikte romantik çekimler yapıyor tanışma hikayeleri ve evlilik teklifiyle devam eden süreçteki fotoğraf ve videolarını birleştirerek düğün belgeseli oluşturuyoruz. Düğün belgeselinizi organizasyonunuzda ekrana yansıtarak aile ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.
Düğün çekimlerinizi Sapanca, Poyrazlar gibi doğal alanlarda yapabilir Sakarya dışında başka ilde çekim gerçekleştirmek isterseniz yanınızda gelebiliriz. Eksiksiz bir fotoğraf çekimi gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz. Siz de bizimle birlikte çekim gerçekleştirerek aşk hikayenizi fotoğraflara yansıtmak istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Adres: Cumhuriyet Mah. Şal Sokak No :19 Adapazarı/Sakarya

Rüyam Fotoğrafçılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.