Zeynep Moda Evi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Zeynep Moda Evi Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Zeynep Moda Evi Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Zeynep Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Zeynep Moda Evi Hakkında

İşimizi severek yapıyor, yılların verdiği tecrübeyle hayatınızın en özel günlerini, en eğlenceli anlarını ölümsüzleştiriyoruz. Öncelikle şunu belirtelim: Sizin beklentileriniz bizim için çok önemli! Bu nedenle düğün fotoğraflarınızı çekerken isteklerinizi dikkate alıyor, kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlarda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Dış çekim konusunda endişeleriniz varsa, yabancı bakışların arasında poz vermekte zorlanıyorsanız size güzel bir haberimiz var! Daha rahat olabileceğinizmekânlarını çekimleriniz için tercih ediyoruz. Tabii mekân konusunda aklınızdaki seçenekleri de değerlendiriyoruz. Çekimlerimizden sonra tebessümle hatırlayacağınız anılar bırakmış oluyorsunuz geleceğinize...

Zeynep Moda Evi Malatya olarak düğün fotoğraflarınızı en beğendiğiniz mekânlarda dış çekimlerinizi yapıyoruz. Konsept çekimlerde değişik aksesuarlar kullanmayı ve bu sayede fark yaratmayı seviyoruz.. Üstelik mekân seçimlerinizde Malatya ilinde olma zorunluluğumuzun olmadığını da belirtmek istiyoruz. Malatya başta olmak üzere çevre illerde de çekimlerinizi gerçekleştirmemizde hiçbir sakınca yok.

Çektiğimiz fotoğraflardan en şık Malatya düğün fotoğraf albümünü hazırlamaktan keyif alıyoruz. Albüm dışında kalan tüm fotoğrafları orijinal kopyaları ile çiftlerimize teslim ediyoruz. Albüme koyduklarınız dışında çok fazla beğendiğiniz fotoğraflarınız olursa bunları da size düğün belgeseli ve düğün hikâyesi şeklinde veriyoruz. Talep etmeniz durumunda düğün klibi bile hazırlayabiliyoruz.
Albümlerinizi 2 haftadan az bir sürede teslim edebiliyoruz. Belki birlikte bir dış çekim gerçekleştirebilmemiz belki de düğününüze misafir olup düğün klibinizi çekebilmemiz için bizimle 3 hafta öncesinden iletişime geçiyor olmanız yeterli.

Eğer çekim türlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Fuzuli Cad. No: 56 Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zeynep Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.