Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az

Zeynep Moda Evi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Zeynep Moda Evi Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Zeynep Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

Zeynep Moda Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Zeynep Moda Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Zeynep Moda Evi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zeynep Moda Evi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Zeynep Moda Evi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Zeynep Moda Evi şehir dışında hizmet vermiyor.

Zeynep Moda Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Zeynep Moda Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Zeynep Moda Evi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Zeynep Moda Evi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Zeynep Moda Evi Hakkında

İşimizi severek yapıyor, yılların verdiği tecrübeyle hayatınızın en özel günlerini, en eğlenceli anlarını ölümsüzleştiriyoruz. Öncelikle şunu belirtelim: Sizin beklentileriniz bizim için çok önemli! Bu nedenle düğün fotoğraflarınızı çekerken isteklerinizi dikkate alıyor, kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlarda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Dış çekim konusunda endişeleriniz varsa, yabancı bakışların arasında poz vermekte zorlanıyorsanız size güzel bir haberimiz var! Daha rahat olabileceğinizmekânlarını çekimleriniz için tercih ediyoruz. Tabii mekân konusunda aklınızdaki seçenekleri de değerlendiriyoruz. Çekimlerimizden sonra tebessümle hatırlayacağınız anılar bırakmış oluyorsunuz geleceğinize...

Zeynep Moda Evi Malatya olarak düğün fotoğraflarınızı en beğendiğiniz mekânlarda dış çekimlerinizi yapıyoruz. Konsept çekimlerde değişik aksesuarlar kullanmayı ve bu sayede fark yaratmayı seviyoruz.. Üstelik mekân seçimlerinizde Malatya ilinde olma zorunluluğumuzun olmadığını da belirtmek istiyoruz. Malatya başta olmak üzere çevre illerde de çekimlerinizi gerçekleştirmemizde hiçbir sakınca yok.

Çektiğimiz fotoğraflardan en şık Malatya düğün fotoğraf albümünü hazırlamaktan keyif alıyoruz. Albüm dışında kalan tüm fotoğrafları orijinal kopyaları ile çiftlerimize teslim ediyoruz. Albüme koyduklarınız dışında çok fazla beğendiğiniz fotoğraflarınız olursa bunları da size düğün belgeseli ve düğün hikâyesi şeklinde veriyoruz. Talep etmeniz durumunda düğün klibi bile hazırlayabiliyoruz.
Albümlerinizi 2 haftadan az bir sürede teslim edebiliyoruz. Belki birlikte bir dış çekim gerçekleştirebilmemiz belki de düğününüze misafir olup düğün klibinizi çekebilmemiz için bizimle 3 hafta öncesinden iletişime geçiyor olmanız yeterli.

Eğer çekim türlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.