Levent Akdeniz Fotoğrafçılık

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Stüdyo Çekimi

Merkez, Balıkesir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Nişan çekimi, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Save the date, Trashday, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerimizle ortak karar vereceğimiz mekanlarda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

İda Foto
21 1

Havran

İda Foto

İşte o kare dediğiniz fotoğrafı çekmek için buradayız. Her çekimde eksilmey...

Foto Flaş
37 10

Edremit

Foto Flaş

Biliyoruz ki, Düğün Fotoğrafçısını bulmak düğün hazırlıklarında hafife alın...

Stüdyo 7
24 4

Ayvalık

Stüdyo 7

2005 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema TV bölümüne kaydım ile fotoğrafçı...

Hakkında

Ben Levent Akdeniz 8 yıldır faaliyet gösteriyorum. Balıkesir’de evlenmek üzere olan çiftler için Gebze’den geliyorum. Fotoğraf karelerimi daha geniş kitlelere ulaştırmak, herkesin aşkınıza bir nebzede olsa katkı sağlamak istiyorum. Evlenecek olan çiftlerin en güzel karelerini ekibimle imzamı atıyoruz. Bizim amacımız gururla gösterebilecek yıllar geçse de büyüsü bozulmayacak fotoğraflar ortaya çıkarmak.
Bu fotoğrafları ortaya çıkarmak için Balıkesir düğün fotoğrafçısı olarak tek bir kişi değil, büyük bir ekip çalışıyor. Uzman ekibimiz ile beraber hayallerinizi öğrendikten sonra videoların kurgularını ve fotoğraflar için poz çalışmaları yapıyoruz. Düğün hikayenizi oluştururken, çekimi gerçekleştiren fotoğraf sanatçılarımızın yanı sıra kurgularda da ayrı bir emek oluyor. Değerli anılarınızı, hayallerinden yola çıkarak hatıralara dönüştürüyoruz.
Balıkesir’de klasikleşmiş fotoğraflardan sıkılmış, doğallığın en güzel kareleri oluşturacağını düşünen çiftleri Balıkesir dış mekân fotoğraf çekimlerinde görmeyi istiyoruz. Balıkesir’de sonbaharın ayrı bir güzelliği olduğunu, milli parklarda ve doğal mekanlarda görüntüledik. Çalıştığımız çiftlerle beraber en güzel mekanları seçtik. Gün ışığının güzelliğini cunda adasında fotoğraf çekerken deneyimliyoruz. Sütüven şelalesinde, Altınoluk, taş kahvede farklı açılardan fotoğraflarınızı albümlerinize ekliyoruz. Avsa adası ve Asos’un güzelliğinden etkilenerek arka planınızda muhteşem detaylara dönüştürüyoruz. Bu mekanlarda bütün detayları kaydediyoruz, daha sonra hatırlamak istediğiniz gülüşmeleriniz, yanınızda olan insanlarla günü kaydediyoruz. Sadece bu mekanlarda değil, düğününüzün gerçekleşeceği mekânda ve hazırlık aşamalarınızda da yanınızda bulunuyoruz. Çekim türüne göre mekân tercihlerimizde değişiklik gösteriyor. Hangisini seçmek istediğiniz ve albüm tasarlamaları tamamen size ait oluyor.
Yıllar sonra bile çocuklarınızın, torunlarınızın heyecanla bakabilecekleri albümler oluşturmak isterseniz değil mi? Bu yüzden Balıkesir’de evlenecek olan çiftler karar vermeden önce bizimle iletişime geçmeli, fiyatlarımız ve bilgilerimiz hakkında bilgi almalı.
Formda sizi bekliyoruz!

İletişim

Levent Akdeniz

Dilek

 • Adres: BalıkesirYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.