Stüdyo Hakan

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

Bigadiç, Balıkesir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Foto Flaş
37 10

Edremit

Foto Flaş

Düğün hazırlıklarına başladığınızda her konuda hassas olmalı ve en iyiyi se...

Stüdyo 7
24 3

Ayvalık

Stüdyo 7

Düğün fotoğraflarınızı çektirirken aradığınız kriterler nedir? Fotoğrafçını...

Ahmet Erdoğdu Photography
25 1

Edremit

Ahmet Erdoğdu Photography

Unutulmaz bir çekime ne dersiniz? Ahmet Erdoğdu Photography ekibi olarak si...

Hakkında

Düğün fotoğraflarınıza yıllar sonra baktığınızda bile o anınızı size aynı heyecanla yansıtması için işimizi titizlikle yapıyoruz. Stüdyo Hakan uzun yıllar boyunca Balıkesir’in Bigadiç İlçesinde faaliyet gösteriyor, çiftler tarafından tercih edilen Balıkesir düğün fotoğrafçıları arasında biz de yerimizi alıyoruz. Fotoğrafçılığı iş olarak görmüyor, zevkle ve ilk günkü heyecanla çalışıyoruz.


Düğün fotoğrafları yılların eskitemediği bir anı. Sizin kadar biz de önem veriyor ve bu özel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizden istediğiniz çekim tarzını öğreniyor, tarzınıza uygun konseptler geliştirerek sizi yansıtan fotoğraflar çekiyoruz. Hayatınızda heyecan dolu olduğunuz özel günlerinizin değerini bildiğimizden dolayı fotoğraf çekiminiz için özenle hazırlanıyoruz.


Hizmetlerimizden bahsedecek olursak;


Kuaförde hazırlık aşamanızda çekimlerime başlıyor ve düğünün sonuna kadar sizin en özel anlarınızı çekiyoruz.
Konsept çekimleriniz için aksesuar ve dekor kullanıyoruz. Sadelikten yana olduğumuz için dekorlarımızda minimal tasarımlar kullanıyoruz.
Evleneceği tarihi farklı bir şekilde duyurmak isteyen çiftlerimiz için sahillere salıncak kuruyor ve Save the date çekimi gerçekleştiriyoruz. Çekim sonrası seçtiğiniz fotoğrafın üstüne düğün tarihinizi yazarak hazır hale getiriyoruz.
Farklılık seven çiftlerin tercih ettiği çekim türlerinden biri olan trashday çekimi de yapıyoruz. Düğün sonrası gelinlik ve damatlığın kirlenecek olmasını düşünmeden çılgın bir çekim tarzı olan bu çekimde eğlenceli dakikalar geçireceğinizden emin olabilirsiniz.
Teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için fotoğraf çekimlerinizde kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz.
Balıkesir’de düğün fotoğrafı çekilebileceğiniz birçok farklı mekân var ister tarihi ister doğal mekanlarda çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Şehir dışında geçim gerçekleştirmek istiyorsanız ekip olarak istediğiniz yere gelebiliyoruz.


Stüdyo Hakan Bigadiç olarak çekimden sonra sizi bekletmeden kısa bir sürede size teslim ediyoruz. Siz de düğün fotoğraflarınızın tarzınızı yansıtmasını istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim

Hakan Başıbüyük

  • Adres: Abacı Mah. Adem Yavuz Cad. No:10 Bigadiç / BalıkesirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.