Davetiye Dünyası

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

3-5 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Battalgazi, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3-5 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Hakkında

Düğün hazırlıkları başladı ve davetiye seçmek için Malatya Davetiye Dünyası'nı tercih ettiniz! Öyleyse benzersiz bir davetiye hazırlamak için sizi bekliyoruz... Çünkü kurduğunuz hayali ve heyecanınızı sevdiklerinize aktaracağınız en güzel yol davetiyeler! Bu yüzden onlarca çeşit ve modelde davetiyeyi istekleriniz doğrultusunda hazırlıyoruz. Hatta özel tasarımlar için de çalışmalar yapabiliyoruz. Aklınızda bir fikir oluşturmak için gelin alternatiflerimizden ve hizmetlerimizden bahsedelim:

Öncelikle, nasıl bir davetiye modeli istediğiniz üzerine uzun bir sohbet ediyoruz. Son zamanların sıkça tercih edilen modellerini, trendleri ve modaya uygun seçenekleri inceliyoruz. Zarf içinde bir davetiye mi? Bir masa kartı mı? Kendi fotoğraflarınızın yer aldığı özel görseller mi? Yoksa magnet modeller mi?.. İncelediğimiz modeller arasında tarzınıza uygun olanları tespit ediyor ve çalışmalarımızın seyrini bu yönde değiştiriyoruz. Bu aşamada altın yaldızlı davetiyelerden tutunda lavanta kokan sade modellere, karikatür ve resimli anılarınıza yer verdiğimiz yalnızca size özel modellere kadar aklınıza gelen her modeli tasarlıyoruz.

Davetiyelerinizde konuklarınıza söylemek istedikleriniz de son derece büyük bir önem arz ediyor! Malatya düğün davetiyelerimizde yer alan sözlerden veya kendi oluşturduğunuz kısa metinlerden yararlanarak duyurunuz yapıyoruz.

Ayrıca davetiyelerinizi; jüt ip, püskül tül, pul, boncuk, deniz kabuğu, yapay çiçekler ve dilediğiniz aksesuarlarla süslüyoruz. Yalnızca davetiyelerinizi tasarlamakla kalmıyor, dilerseniz nikâh şekerlerinizi de hazırlıyoruz. Sevdiklerinize bir ömür boyu saklayabilecekleri şık davetiyeler ve hediyelerle mutlu anlar yaşatma şansı sağlıyoruz...

“Peki, Malatya düğün davetiye fiyatlarınız bize uyacak mı?” dersiniz, hiç endişeniz olmasın! Her model için farklı fiyatlarımız ve tüm çiftlerimizi mutlu edecek seçeneklerimiz var. Türkiye'nin her yerine hizmet ulaştıran Davetiye Dünyası, unutulmaz günlerinizi taçlandırmak için hazır!

Sizin yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan Malatya Davetiye Dünyası iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İzzetiye Mah. Derme Sok. İnceler Apt. No: 25/ B Battalgazi/ Malatya

Davetiye Dünyası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!