Adım Sanat Merkezi

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları

Önerilen Firmalar

Horos Sanat
14 4 32

Çankaya

Horos Sanat

400 TL'den az
Ankara Düğün Dansı Merkezi
43 6 72

Çankaya

Ankara Düğün Dansı Merkezi

400 TL'den az

Hakkında

Dansın sanatla buluştuğu adres olan Adım Dans ve Sanat Merkezi, düğünlerinde eşsiz bir dans gösterisi gerçekleştirmeleri için Ankaralıların en doğru tercihlerinden biri olacak! Dans konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren ve sektörde bu konuyla ilgili en çok talep gören dans okullarından biri olan Adım Dans ve Sanat Merkezi, hem çifte özel hem de grup çalışmalarıyla kalite ve farkını kanıtlıyor!

Adım Sanat Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde, dört katlı binası ve üç büyük salonu ile faaliyet gösteriyor. Çocuk, genç ve yetişkin herkesin aynı anda ders alabileceği kadar büyük bir dans okulunda, aklınıza gelen her dans türünü öğrenebiliyorsunuz. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile başlayacağınız derslerin sonunda kendinize inanamayacaksınız. İlgileri ve samimiyetleri sayesinde her soruyu rahatla sorabiliyor, her konuyu konuşabiliyorsunuz. Bu da sizin çok daha kolay ve hızlı bir öğrenebilmenizi sağlıyor. Latin Amerikan tüm dansların yanı sıra ülkemizin önemli danslarını da eksiksiz olarak öğreneceğinizin garantisini veriyoruz.

Oldukça uygun fiyatlarla hizmet veriyor, özellikle çiftlerimiz için cazip teklifler sunuyoruz. Hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizimle düğününüzden en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerektiğini de belirtelim. Özellikle düğün dönemlerinde oldukça yoğun oluyoruz, bu yüzden herhangi bir mağduriyet yaşamanızı istemiyoruz.

Dansınız için tüm derslerimizi tamamladıktan sonra, son provalarımızı da tamamlıyor ve düğününüze tamamen hazır olmanızı sağlıyoruz. İçinizin rahat olması için son âna kadar tüm sorularınızı yanıtlıyor, koreografinizin üstünden tekrar tekrar geçiyoruz. Maksimum 8 ders içinde sevdiklerinizi etkileyeceğiniz bir dans gösterisini sunacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hayatınızın bu özel gününü dans gösterinizle unutulmaz kılmaya ne dersiniz? “Adım Sanat Merkezi Ankara’daki tercihimiz olacak!” diyen tüm çiftlerimiz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir ve bize kolaylıkla ulaşabilirler.

İletişim

Murat Erdem

  • Adres: Alacaatlı Mah. 3300 sok. E/5 Yaşamkent ÇANKAYA-ANKARA

Adım Sanat Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!