Dans Kursları Ankara

Park Sanat Merkezi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Park Sanat Merkezi Hakkında

Park Caddesi sanatla buluştu…

Ankara’nın en gözde mekanlarının bir araya geldiği Çayyolu Park Caddesi, Türkiye’nin en iddialı sanat merkezine ev sahipliği yapıyor. Eğitmen kadrosunun Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, Devlet Konservatuvarı, Modern Dans Topluluğu(MDT) sanatçılarından oluştuğu Park Sanat Merkezi (PSM) mezun ettiği öğrencileri ve gerçekleştirdiği projeler ile Türkiye’nin ilklerine imza atmaya devam ediyor.

Bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan merkezimizde tiyatro, yaratıcı drama, tiyatro akşam okulu, konservatuvara hazırlık ve kamera önü oyunculuk dersleri; Türkiye’nin sevilen ismi, ünlü tiyatro ve dizi oyuncusu Emre Kınay tarafından verilmektedir.

Park Sanat Merkezi’nde tiyatronun yanı sıra düğün dansları, Arjantin Tango, Latin dansları, kişisel gelişim eğitimleri ve fotoğrafçılık dersleri de verilmekte.

Kurulduğu günden bu yana onlarca çiftin en önemli anında yanında olan Park Sanat Merkezi yeni öğrencileri ve yeni çiftleri ile tanışmak için sabırsızlanıyor.

İletişim

  • Adres::

    Ahmet Taner Kışlalı Mah. Park Cad. 2865 Sok. No:2 Çayyolu / Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Park Sanat Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.