Altın Yıldız Classics

E-posta Gönder

Damatlık

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Yeşilyurt, Malatya

Lokasyon

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Smokin, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet, Takım Elbise

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Ayakkabı, Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Önerilen Firmalar

Kiğılı
15

Yeşilyurt

Kiğılı

2.000-3.000 TL
Hatemoğlu
15

Yeşilyurt

Hatemoğlu

1.000-2.000 TL
Karaca
15

Battalgazi

Karaca

1.000-2.000 TL

Hakkında

Düğününüzde hangi tarzda bir damatlık giyeceğinize henüz karar veremediyseniz seçim yapmanız için sizi Altın Yıldız Classics’e bekliyoruz!

Uzun zamandan beri Türkiye’de erkek giyimi konusunda oldukça başarılı olan firmamızda düğününüzde giymeniz için en güzel damatlıkları dikiyoruz. Sizin için bu kadar büyük öneme sahip bir gecede en güzel görünüme kavuşmanız için en şık modelleri belirliyoruz. Yenilikleri her zaman takip eden bir firma olarak klasik damatlıkların yanı sıra yeni modalara uygun olan modellerde de üretim yapıyoruz. Ayrıca üzerinize hangi damatlığın daha çok yakıştığı konusunda karar verirken bir yardıma ihtiyacınız olması durumunda mağazamızda çalışan tecrübeli ekibimiz yardımcınız oluyor. Bu sayede hem ölçülerinize en uygun hem de içinize en çok sinen damatlığı seçebilirsiniz.

Peki Altınyıldız Classics Malatya’da nasıl fırsatlar sizi bekliyor?

Damatlığınızı seçerken oldukça geniş ürünlerimiz arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Pek çok farklı modelde damatlık arasından size en uygun olanı bulmanız konusunda az önce de bahsettiğimiz gibi yardımcınız oluyoruz. Tavsiye vermemiz gerekirse damatlığınızı seçerken herhangi bir potluk olmadığından emin olmanız gerekiyor. Vücut ölçülerinize en uygun olan damatlıklar arasından içinize en çok sineni tercih ederek konuklarınızın karşısına en iyi şekilde çıkabilirsiniz. Altın Yıldız Classics olarak sadece damatlık satışı yapmıyoruz. Aynı zamanda papyon, yelek, çorap, kravat gibi şıklığınızı tamamlayacak aksesuarlara da mağazamızda ulaşabilirsiniz. Farklı renk ve çeşitlerde ürün ürettiğimiz için beğendiğiniz model veya aksesuarın içinize en çok sinen rengini bulma şansına da erişebilirsiniz.

Yıllar boyunca hafızalardan çıkmayacak düğününüzde giyeceğiniz damatlığı Altın Yıldız Classics kalitesi ile seçmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İnönü Mahallesi, Çamlıca (İnönü) Cad. No:178, Malatya Merkez - MalatyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!