Gemide Balayı Seçenekleri

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

0:59 dakika

29.04.2020

Düğün sonrası yorgunluğunu atmak için en iyi alternatiflerden biri olan gemide balayı fikri son yıllarda çok popüler! Gemi turlarının destinasyon, fiyat, hizmet gibi yönlerini kıyaslayarak gemide balayı turları içinde kendiniz için en ideal seçeneklerden fiyat teklifi isteyip, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yunan Adaları

Eğer düğün sonrası kendinizi denizin kollarına bırakmak istiyorsanız gemide balayı seçeneklerini araştırmaya başlamışsınız demektir! En çok tercih edilen destinasyonlardan biri olan Yunan Adaları balayı tatiliniz için aradığınız rota olabilir.

Genellikle 7 gece 8 gündüz konaklamalı Yunan Adaları Gemi Turları ile Mykonos, Santorini, Split, Corfu, Pire, Kefalonya, Dubrovnik, Venedik gibi yerleri görebilirsiniz. Üstelik gemide olmak, denizin üzerinde yolculuk etmek, geceleri muhteşem bir gökyüzünün altında yıldızları izlemek size çok iyi gelecek emin olabilirsiniz!

Yunan Adaları balayı

Ege ve Adriyatik Turları

Balayı gemi turları arasında en çok tercih edilen turlardan biri olan Ege ve Adriyatik Gemi Turları ile Hırvatistan, İtalya ve Yunanistan destinasyonlarını ziyaret edebilirsiniz.

Genellikle 7 gece konaklama, sabah, öğlen, akşam yemekleri ve ikramlar, fitness gibi hizmetlerin ücrete dahil olduğu hem Yunanistan gemi turları hem de İtalya gemi turları arayan çiftlerin istediklerini bir arada bulabileceği Ege ve Adriyatik turlarında sağlık hizmetleri, kara turları, vize bedeli ve içecekler fiyata dahil olmayanlar arasında.

Balayı gemi turları

Akdeniz Turları

Yurtdışı gemi turları seçeneklerini araştıran çiftler için incelenebilecek rotalardan biri de Akdeniz Gemi Turları. Akdeniz balayı gemi turları, 7 gece tam pansiyon konaklamadan oluşan bir tur. Fiyatlara konaklama ve yiyecekler dışında bir de İstanbul-Roma-İstanbul uçuşu ve havaalanı-liman aktarmaları da dahil.

Yurtdışı gemi turları

Balayı Turları

Kusursuz bir balayı için en güvenilir firmalar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Balayı firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Balayı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Balayı Firmaları

Balayı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

Ö

Özgür

17/10/2014

eğer vaktiniz varsa egeyle akdenizi n birleştirin derim. gerçekten unutulmaz olabiliyor.


EG

Ela Gündoğdu

17/10/2014

akdeniz tercih edilebilir. her zaman çok romantik gelmiştir koyları.