Macera Dolu Balayı Seçenekleri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:28 dakika

29.06.2020

Sıkıcı balayı fikirlerine elveda demenin vakti geldi! Sizden önce evlenen çiftlerin balayı anılarını dinlediniz, aklınızda “bizim de balayımız bu kadar sıkıcı olmak zorunda mı?” gibi sorular var. Düğün.com çiftleri bilir ki, balayı romantizm ve maceranın iç içe olduğu bir tatil olarak geçebilir. İşte balayınızı biraz hareketlendirmek için birkaç öneri!

Kaşifler Keşifte

İsterseniz bir rehber aracılığıyla, isterseniz sadece eşiniz ve siz, gittiğiniz şehrin saklı güzelliklerini ve gizli noktalarını bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kapsamlı bir harita edinip gezmeye başlamadan önce şehri iyi bilen birinden şehrin hangi noktalarına girmemeniz gerektiğini öğrenmek olacak. Bundan sonrası tamamen size ve ne kadar cesur olduğunuza bağlı. İster otantik yemekleri deneyin, isterseniz şehrin kültürel danslarını öğrenin ya da gittiğiniz yerin halkıyla kaynaşın. Örneğin; Avrupa'nın gözde balayı aktivitelerine şans tanıyıp eğlence dolu bir keşfe çıkabilirsiniz. Tabii bunları yaparken kendinizi tehlikeye sokmayın ve turist olduğunuzu da unutmayın.

macera dolu balayı seçenekleri

Doğayla Baş Başa

Bütün bir yıl çalışmışsınız, düğün planları bir yandan, ev ve iş koşuşturması bir yandan çok yoruldunuz. Balayınızda teknolojiyi unutmaya ne dersiniz? Susmayan bir cep telefonu, yanınıza bile almak istemediğiniz o sıkıcı dizüstü bilgisayar ve onsuz bir tatili düşünemeyeceğiniz i-pad’iniz. Hepsini, evet hepsini evde bırakın. Otel numaralarını aileniz ve yakın arkadaşlarınıza vererek acil durumlar için önlem alın ve tatilin tadını çıkartın. Balayınızda çalan telefonlar, yığılan mailler ya da can sıkan haberler olmasın. Bütün yorgunluğunuzu ve teknolojinin enerjisini üzerinizden atacağınız rüyalarınızı süsleyecek balayı adalarında ya da muhteşem koylarda her şeyi unutun! Yüzün, tırmanın, kamp yapın ya da en güzel şelalenin altında yıkanın. Teknolojiyi geride bıraktığınızda ne kadar çok vaktiniz kalacağını tahmin bile edemezsiniz.

macera dolu balayı seçenekleri

Ekstrem Sporlar

Biraz heyecan mı arıyorsunuz? Biraz mı? Neden kendinizi “biraz” ile sınırlandırasınız ki? Hayatınızın en özel tatilinde eşinizle birlikte unutulmaz anlar tecrübe etmek istemez misiniz? Mağara keşfi, bungee jumping, tüplü ya da serbest dalış, rafting ya da paraşütle atlama... Yurt içi ya da yurt dışı bir çok tatil beldesinde bu sporları yapmanıza olanak veren bir yer bulabilirsiniz. Bu sporlardan birini yapmadan önce iyi bir araştırma yapın ve tüm güvenlik önlemlerini aldığınızdan emin olun. Evliliğinizin ilk haftasında eve ufak hasarlarla dönmenizi kimse istemez ne de olsa.

macera dolu balayı seçenekleri

Balayı Turları

Kusursuz bir balayı için en güvenilir firmalar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Balayı firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Balayı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Balayı Firmaları

Balayı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

esim

Düğün Tarihi: 24.10.2014


sevdiğin yanında olunca hiç farketmezkii <3