Avrupa’da Gözde Balayı Aktiviteleri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:23 dakika

17.12.2020

Balayınıza renk ve heyecan katmanın vakti geldi! Balayı tatilinizi çeşitli aktivitelerle şenlendirmek istiyorsanız Avrupa çok doğru bir tercih olacak! Avrupa’da neler yapabileceğinizi öğrenmek içinse okumaya devam edin!

Alpler’de Serin Keyif

Bütün bir yıl düğününüzü planladınız, çalıştınız, stres altına girdiniz. Yaz tatilini sevmeyenler için Alp Dağları’nda kayak tam size göre! Düğününüzden sonra koşa koşa gitmek isteyeceğiniz bu büyüleyici dağlarda kayak yapmak gerçekten çok zevkli ve macera dolu bir balayı seçeneği olacak! Alp Dağları Fransa, İsviçre, İtalya ve Avusturya gibi bir çok Avrupa ülkesinden ulaşılabilir durumda.

alplerde-serin-keyif

Lezzet Avcılığı

Avrupa’nın lezzetli mutfaklarını denemeye ne dersiniz? Fransız, İtalyan, İsviçre ve hiç deneyimlemediğiniz daha farklı Akdeniz mutfaklarını tatmak ve kendi yemek kültürünüzü genişletmek için balayından uygun bir zaman yok! İki tarafın da eşlerini şımartmak için hoş yemek tarifleri öğrenebileceği bu tatilde yemek konusunda ne kadar yetenekli olduğunuzla kendinizi bile şaşırtabilirsiniz.

lezzet-avciligi

Avrupa’nın Şifalı Suları

Sizi sağlığa davet ediyoruz! Şifalı suları, gölleri ve yetenekli masaj ustalarıyla, bütün bir yılın stresini atmanız muhtemel. Balayınızda dinlenmek, huzur bulmak ve yeni bir hayata zinde başlamak istiyorsanız İsviçre, Slovenya ve Güney Fransa’daki SPA oteller tam size göre!

avrupa-sifali-sulari

Akdeniz Turu

Akdeniz’den başlayıp bütün bir Avrupa’yı gemi ile gezmeye ne dersiniz? Balayında yerinde duramayan enerjik ve maceracı çiftler, gemide balayı seçeneği ile bir çok ülkeyi görüyor ve çok yoğun bir balayı tatili yaşıyorlar. Değişik kültürlerle tanışıp yeni arkadaşlar edinmek için çok iyi bir yol!

akdeniz-turu

Romantizmin Dorukları

Balayında da romantizmden vazgeçemeyen çiftlerdenseniz Avrupa'nın gözde şehirlerinde aşkınızı taçlandırabilirsiniz. Aşk dolu bir balayı tatili için hem tarihi dokusu hem de doğal güzellikleriyle Prag, Paris veya Roma gibi öne çıkan başkentlerde unutulmayacak romantik anlar yaşayabilirsiniz. İster Prag'da tarihle iç içe sokaklarda, ister Paris'te şehir ışıkları ile aydınlanan caddelerde olmayı seçin her halükarda tarihin ve şehrin büyüsü ile hiç bir anı unutamayacaksınız.

romantizmin-doruklari

Balayı Turları

Kusursuz bir balayı için en güvenilir firmalar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Balayı firmalarını incele

Vitrindeki Balayı Firmaları

Balayı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Suzan Şentürk

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Paris'e gidip aşkınızı yaşayın :))


aybuke ünal

Düğün Tarihi: 15.10.2014


İşte muhteşem balayı güzel bir yazı balayının ne kadar keyifli olduğunu hatırlattınız...