Balayı için En Çılgın İç Çamaşırları Fikirleri

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

3:37 dakika

12.08.2021

O hep kataloglarda görüp çok eğlenceli ve iç gıcıklayıcı bulduğumuz ama malesef iş gömleğinin altına giyilemeyecek çılgın iç çamaşırlarını denemek için balayından daha iyi bir fırsat olabilir mi? Balayı iç çamaşırları seçimini bir oyuna çevirmeye ne dersiniz?

Siz sadece balayı oyununu nasıl oynamak istediğinize karar verin. Herkesten ve her şeyden uzakta, başka bir dünyada ve başbaşa olacağınız balayı tatilinizde valizinize neler koyacağınıza rahatça karar verin; beyazlar, danteller ve satenler içerisinde masum ve utangaç mı olacaksınız, siyah-bordo tonlarda, makyajınız ojeniz ve belki deri aksesuarlarla tamamladığınız dişiliğinizi mi ön plana çıkartacaksınız yoksa sizin de sevgiliniz en yakın arkadaşınız ve kahkahasız bir yatak macerası düşünemiyorsunuz bu nedenle de bulabildiğiniz en komik iç çamaşırlarının peşine düştünüz...

Bize sorarsanız niye bir tanesiyle sınırlı kalasınız ki? Hazır önünüzde herkesten uzakta bir balayı tatili ve her oyunu denemek için uzun geceler var. Her gece farklı bir balayı fantezinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız dikkat, bir balayı otelinde kalıyorsanız sabah kahvaltıya inerken oyuncakları etrafta bırakmadığınıza emin olun. Yoksa odanızı temizlemeye gelen görevlilerin sizi görünce neden kıkırdamaya başladığını düşünürken bulabilirsiniz kendinizi.

Gelin şimdi bir haftalık bir balayı tatilini renklendirebilecek farklı balayı iç çamaşırlarına beraber bakalım:

Bir Klasik: Masum Beyaz!

İlk gece kartımız elbette beyaz tonları ve masumluk üzerine. Yani klasik kartımızı oynuyoruz. Bu kart aynı zamanda en çok seçeneğe sahip olduğunuz kartınız. Dantellerle zarif, tüllerle gizemli, satenle masum olabilirsiniz.

Olay sevdiğiniz veya yansıtmak istediğiniz stili bulmakta saklı. Balayı için iç çamaşırı araştırmaya başladığınızda özellikle de beyaz tonlarını seçmekte kararlıysanız, tonlarca seçenek başınızı döndürebilir. Evlenme evresindeki birçok arkadaşım konu düğün için iç çamaşırı veya balayı için iç çamaşırı seçmeye gelince, ‘’Bir de onu mu seçeceğiz, her şeyi biz seçiyoruz, ben evlenmeyeceğim ya, çok yorucu!’’ diye söylenmeye başlıyorlardı. Siz de şu an bu süreçten geçiyor olabilirsiniz. Ama modellerin arasında kaybolmayı bırakın ve oturup gözlerinizi kapayın.

Daha önce balayında neler yapmalı neler yapmamalı gözden geçirmiştik! Şimdi ise önünüzdeki bu kayıt dışı balayı tatilinde sevgilinizle neler yaşamayı hayal ediyorsunuz kurgulamaya başlayın. Mesela ilk gece masum ve utangaç düşleriniz için en ideal gece. Bu büyülü gecede beyazın yanında pudra pembesi, şampanya, kırık beyaz gibi tonlardan da yardım alabilirsiniz.

Bir Klasik: Dişi Siyah!

İkinci kartımız siyah. Aristokrat, dişi ve seksi. Bu gece makyaj ve aksesuarların da yardımını alıyoruz. Buğulu bir gece makyajı, siyah ojeler, tercih edeceğiniz iç çamaşırı modeliyle uyumlu gösterişli ve pahalı görünümlü kolye ve yüzükler... Bunları sakın unutmayın ki balayı valiziniz eksiksiz olsun !

Bu gecenin görünümünü kurgularken eşinizin zevklerinden de yardım alabilirsiniz. Mesela beğendiği belli bir dönemin kadın tipi var mı? Mad Man dizisinin hayranı veya 1930’lu yılların kadınlarının belirdiği filmlerden kendini alamıyor? Ne tarz kıyafetler onu daha çok heyecanlandırıyor, kimselere söylemediği fantezileri var mı? Balayı tatilinize çıkmadan önce sevgilinizin ağzını biraz yoklamanız tatilinizi çok daha unutulmaz kılacaktır. Üstelik bu konuları rahatça konuşmak cinsel hayatınızı da çok olumlu yönde etkileyecektir. Birbirine güvenen, birbirini destekleyen ve önemseyen bir ilişki içinde olmak tatilinizin en keyifli anısı olacak.

balayı için en çılgın i̇ç çamaşırları fikirleri

Renkli Gelinler

Eğer siz de Nil Karaibrahimgil gibi renkli ve yaratıcı bir kişiliklesiniz, şunla onu, onla bunu kombinlemeden duramıyorsanız muhtemelen balayı iç çamaşırı seçiminizde de sizi tutamayacağız. Nerede saklı kalmış bir güzellik, nerede farklı bir dokunuş yakalarsanız alıp kombinleyeceksiniz. Muhtemelen üzerine kış çiçekleri nakşedilmiş uçuk fuşya iç çamaşırınızın üstüne limon sarısı bir tül almak da sizin fikrinizdi. Harika fikirleriniz var yalnız, biz sizi hiç tutmayalım.

balayı için en çılgın i̇ç çamaşırları fikirleri

Baskılı Eğlence!

Eğlenmeyi seven çiftleri için tasarlanan baskılı balayı gecelikleri ve iç çamaşırları sayesinde mizahınızı kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz. Üstelik bu eğlencede karı koca berabersiniz. Beraber çok güldüğünüz bir resim, komik bir yazı veya girilmez tabelası... Balayına götüreceğiniz iç çamaşırlarınızı baskılı yaptırmaya karar verdiyseniz, internetteki hazır seçeneklerden birini seçebilir ya da sadece size özgü bir espriyi iç çamaşırlarınıza bastırabilirsiniz. Veya kendinize üzerlerinde soyadınızın yazılı olduğu çok şık bornozlar yaptırtabilirsiniz.

Bu baskılı eğlenceden balayınızın yanı sıra bekarlığa veda eğlencelerinizde de yararlanabilirsiniz. Baskılı gelin geceliklerinin basılıp nedimelere dağıtılması yurt dışında oldukça popüler bir gelenek. Tabi damarlar da sağdıçlarına baskılı sağdıç külotları dağıtıyorlar.

Bir Türk Klasiği: Fantezi İç Giyim

Balay tatilinizin en çılgın gecesinde mutlaka fantezi iç giyimi için de yer ayırmalısınız. Bol eğlenceli ve içkili bir günün gecesi kahkahalarınızın tüm gece devam etmesi için aklınızı başınızdan uçuracak bir sürü model bulabilirsiniz. ‘’Hassas bölgeleri açık gecelikler’’den tutun da tüylü kelepçelere; kırbaç ve kedi maskelerinden bol bağcıklı modellere hep kim giyer bunları diye merak ettiğiniz balayı iç çamaşırı modellerini deneme zamanı! Kargonun üzerine ‘’bir arkadaşa alıyorum’’ diye not düşürtmeyi unutmayın!

balayı için en çılgın i̇ç çamaşırları fikirleri

Eğer senin de bizim aklımıza gelmemiş olan harika bir balayı iç çamaşırı fikrin varsa yorumlarda bizimle paylaşabilir. Diğer gelinlerin de fikir almasını sağlayabilirsin. Konu iç çamaşırı olunca çılgınlık yapıp bunu bir de paylaşmak biraz cesaret isteyebiliyor tabi ama kim en çılgın balayı iç çamaşırı fikrini bulup bir akım başlatmak istemez ki?

Balayı Turları

Kusursuz bir balayı için en güvenilir firmalar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Balayı firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Balayı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Balayı Firmaları

Balayı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

AYÇA DIYAR

Düğün Tarihi: 15.10.2014


EN ÇILGIN ÇİFTLERE EN ÇILGIN ÇAMAŞIRLAR:))


FİLİZ AKLIN

Düğün Tarihi: 15.10.2014


ÇOK BEGENDİM YAZINIZI