Kate Middleton'ın Mücevherlerinden İlham Alın

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

0:59 dakika

05.08.2020

Prens William ile evlendiği günden bugüne kullandığı tüm mücevherlerle gelinlere ilham oluyor Kate Middleton. Sade ve geleneksel kıyafetler tercih eden Cambridge Düşesi takılarıyla dikkat çekmeyi daha çok seviyor. Bunda kraliyet mücevherlerini kullanmasının da etkisi var. Öyle ki Kate’in evlenirken tercih ettiği taç tüm gelin taçları arasında en çok istenilen model…

Düğün Takıları

Kraliyet düğününün gelin takıları elmas ve pırlantalardan oluşuyordu. Damla kesim Robinson Pelham marka olan küpesi Kate’in anne ve babasının armağanı. 1936 yapımı Cartier marka elmas taç ise Kraliçe II. Elizabeth’e ait. Siz de prenses edasında evlenmek istiyorsanız gelin tacı modelleri arasından kendinize en uygun olanını seçin.

Kate Middleton ve gelin tacı

Nişan Yüzüğü

Sadece düğünü ile değil nişanında da layığı ile konuşuldu Kate Middleton’ın mücevherleri. Vakti zamanında Prens Charles tarafından Prenses Diana’ya verilen nişan yüzüğü artık yeni prenses ait. 18 karatlık 14 küçük elmastan oluşan oval mavi safir yüzük ile Prens William Kate Middleton’a evlenme teklif etti. Annesinden yadigar yüzük ile evlenme teklif etmesinin amacını ise “annemin bugünü ve heyecanımı kaçırmasını istemedim.” sözleri ile açıklıyor Prens.

Diana'dan Kate Middleton'a kalan
nişan yüzüğü

Elmas Kolye

Kate Middleton zarafeti ile her takıyı öyle bir taşıyor ki en basit kolyeyi taktığında bile Kraliyet mücevheri sanmanız işten bile değil. Öyle ki katıldığı davette Zara marka imitasyon kolye takan Kate’in mücevheri marka açıklayana kadar gerçek olduğu düşünülüyordu. Bu mütevazılığı Kraliçe tarafından hoş karşılanmadığı için bir sonraki davete II. Elizabeth’ten ödünç aldığı elmas kolye ile katıldı. Bu paha biçilmez kolye Kraliçe’ye Hindistan Kralı Nizam of Hyderabad tarafından düğün hediyesi olarak verilmişti. Böyle bir takı ile evlenmek isterseniz 2014 gelin setleri modellerini mutlaka inceleyin.

Kate Middleton ve elmas kolyesi

Alyans ve Takı Firmaları

Aşkınızı en iyi anlatan alyans ve takılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Alyans ve takı firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Kate Hayranı

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Size katılıyorum Selin hanım Kate ne taksa yakışır kadın bir harika!


selin yıldıran

Düğün Tarihi: 09.10.2014


bir mücevherin değerini ona verdiğin fiyat değil, kişiye kattığı ışık belirler bence. kate ne taksa yakışır, kraliçenin bu hareketi kate in mütaviziliğini daha da ön plana çıkarmış sadece.