Abiye ve Nişanlık Muğla

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den az

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Özellikler

Minimum Fiyat
2.000 TL'den az
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Hakkında

Nişan, kına geceleri ve mezuniyetler için aradığınız abiyeyi bulmak ya da özel olarak diktirmek istiyorsanız Muğla abiye mağazaları arasında yer aldığımız Event Sposa’da rüyalarınızı süsleyen modellere ulaşabilirsiniz.

Tufanlar Giyim bünyesinde Event Sposa ismiyle 1952 yılından beri tekstil ve kuyum sektöründe güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple birlikte hizmet veriyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda size yol gösteriyoruz. Alanında uzman ve işiyle ilgili kadromuzla birlikte beklentilerinizi iyi analiz ederek memnuniyetiniz doğrultusunda çalışıyoruz. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızla bulunduğumuz bölgede sektörün öncü isimleri arasında yer alıyoruz.

Hizmet verirken kurulduğumuz günlerdeki heyecan ve önemi her zaman koruyarak çalışıyoruz. Çalışmalarımızı büyük bir titizlikle devam ettiriyoruz. Her geçen gün modanın değişimine ve çağın yeniliklerine ayak uydurarak size hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Markamızın hedefi gelinlik, damatlık ve abiye sektöründe tüm müşterilerimizin istediği modelleri bütçelerine uygun; mutlu olacağınız şekilde hazırlayıp giydirmek. Mağazamızda bulamadığınız hayalinizdeki ürünü ise stil danışmanlarımızın ve kalıp çıkarma uzmanlarımızın desteği ile istediğiniz şekilde rahatlıkla yaptırabiliyorsunuz.

Gelinliğin yanı sıra düğününüzle ilgili her çeşit ürünü bir arada bulabileceğiniz Event Sposa mağazamızda; düğün ve diğer özel günleriniz için gece elbisesi, nişanlık, abiye, ayakkabı, çanta, aksesuar ve hediyelik eşya gibi herkese hitap edebilecek farklı ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bize hayalinizi ve isteklerinizi anlatmanız onları gerçeğe dönüştürme yolculuğumuzda çok büyük bir öneme sahip. Siz hayal kurun, gerisini Event Sposa tecrübesine bırakın!

Siz de Event Sposa Muğla abiye elbise modellerimize göz atmak, fiyatlarımızı detaylı olarak öğrenmek ve hizmet kalitemize dair ayrıntılı bilgi edinmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, telefon numarasını arayabilir ve mail adresine posta gönderebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres::

    Cumhuriyet Mh. 87 Sk. No:54/A Fethiye / Muğla

  • Haritadaki Konumu

    Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.